Poprzedni artykuł: Najmodniejszy kostium kąpielowy lata 2017? Ten, którego... nie widać Następny artykuł: Domowe sposoby na czyszczenie złota – sprawdź, co zrobić, aby twoja bi...

Nowa "VIVA!Moda" na lato

Moda, , tagi: viva moda
Do kiosków trafił właśnie nowy numer magazynu „VIVA! MODA" - jedynego w Polsce luksusowego kwartalnika o modzie i trendach.

Na okładce znalazła się wschodząca gwiazda światowego modelingu – Julia Banaś, która ma już na koncie pokazy i kampanie dla domów mody Fendi, Gucci, Miu Miu i wielu innych. W wywiadzie opowiada m.in. o swoich początkach w zawodzie modelki, największych sukcesach i przeprowadzce do Nowego Jorku. Spektakularna sesja zdjęciowa z udziałem Julii została wykonana na greckiej wyspie Santorini. Autorem zdjęć jest fotograf Mateusz Stankiewicz, za stylizacje odpowiadała zaś Agnieszka Ścibior.

Nowa „VIVA! MODA” to także największy raport ze światowych wybiegów i wielka inspiracja dla poszukiwaczy letnich trendów. Dyrektor kreatywna Agnieszka Ścibior przedstawia kosmiczną modę z paryskiego pokazu Karla Lagerfelda. W magazynie zaprezentowane zostały również ekskluzywne materiały urodowe oraz egzotyczne kierunki letnich podróży. Co więcej, redakcja zagląda do szafy Margaret– idolki, wobec stylu której nie można przejść obojętnie.

W nowym numerze wywiad ze Szczepanem Twardochem – jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy. W rozmowie z Romanem Praszyńskim opowiada o tym, kim jest naprawdę.

Nowa „VIVA! MODA” kosztuje 19,99 zł.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:22

Nasze propozycje