Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja Gatta Bodywear wiosna-lato 2015 Następny artykuł: Która wygląda lepiej w ptaku na głowie? Olejnik czy Candy Girl?

Nowa kolekcja Diverse wiosna-lato 2015

Moda,
,
, tagi: wiosna-lato 2015, moda 2015, nowe kolekcje, Diverse
Najnowsza kolekcja marki Diverse na sezon wiosna-lato 2015 jest romansem sportu z modą, młodzieńczej radości z wytrawnym designem. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w zastosowanych wygodnych tkaninach i odważnych zestawieniach faktur i motywach.

Diverse proponuje bazę kolorystyczną wzbogaconą o intensywne, nasycone barwy. Dominują zestawienia granatu z koralem oraz jasnego denimu z miętą. Zapalone miłośniczki mody odnajdą w kolekcji wiele modeli silnie osadzonych w modowych trendach: bomberki z kontrastowymi kolorami, kombinezony, jeansy z przetarciami, liczne ażury i siatki. Pojawia się też sporo typowo kobiecych fasonów – sukienek oraz spódnic. W każdym jednak zestawieniu obowiązuje podstawowe założenie wygody, miękkości i przyjemności.

Silnym akcentem kolekcji Diverse są nawiązania do natury. Nieregularna faktura marmuru, bądź spękanej ziemi w różnych wariacjach kolorystycznych, nadaje fasonom topów i spodni interesujący efekt. Kolejnym elementem występującym w pokaźnej kolekcji t-shirtów są modne kolaże, graficzne interpretacje otaczającej rzeczywistości, plenery miast, abstrakcyjne printy.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 12:57

Nasze propozycje