Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 6 ulubionych sklepów internetowych redaktorek Wizaz.pl Następny artykuł: Steve Madden w Polsce już wiosną!

Nowa kolekcja Medicine wiosna-lato 2015

Moda,
,
, tagi: wiosna-lato 2015, Medicine, moda 2015, nowe kolekcje
Medicine najnowszą kolekcję wiosna-lato 2015 dzieli na 3 wiodące linie, które w ciągu sezonu przeplatają się i są uzupełniane o kolejne, dostosowane do pory roku, asortymenty oraz kolory.

Jako pierwsza w kolekcji Medicine na uwagę zasługuje linia inspirowana szeroko pojętymi podróżami. Kolejna odsłona kolekcji ma zdecydowanie rockowy charakter. Uzupełnia ją kolekcja t-shirtów z grafikami autorstwa Rafała Wechterowicza, grafika współpracującego z wieloma światowej sławy muzykami.

Specjalnością Medicine są minikolekcje t-shirtów. Tym razem jest to kolekcja autorstwa Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka, fotografów odpowiedzialnych za wszystkie sesje wizerunkowe Medicine. Fotoprinty łączy tematyka „Love”, która idealnie wpisuje się w klimat nadchodzących walentynek. Z kolekcji Medicine wyodrębniona została także linia, dzięki której możemy zestawić sylwetki do pracy. Nie jest to jednak sztywny dress code, lecz kwintesencja miejskiego stylu współczesnych 25–35-latków.


Zobacz także

Polecany film

Pokaz Givenchy SS 2016

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2016, 05:45