Wróć do spisu Nowe kolekcje

Atlantic Plus - biustonosze dla dużych piersi

Posiadaczki dużych biustów wiedzą jednak, że bywają one źródłem wielu problemów, zwłaszcza, gdy przychodzi do wyboru odpowiedniego biustonosza. Dlatego Atlantic stworzył linię bielizny Atlantic Plus.

Wiele kobiet potrzebuje bielizny, której obwód pod biustem wynosi więcej niż 80 centymetrów i miseczki E, F lub G. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Atlantic. Marka wprowadza właśnie do salonów linię bielizny Atlantic Plus, dla kobiet o pełnych kształtach. Biustonosze z tej linii dostępne są w rozmiarach miseczek do G i obwodach do 90cm pod biustem.

biustonosze Atlantic Plus

Wszystkie biustonosze linii Atlantic Plus opierają się na specjalnej, wzmocnionej konstrukcji, która gwarantuje komfort i wygodę. Mają szersze boki i ramiączka, dzięki czemu bez problemu utrzymują ciężar większych piersi. Zabudowane miseczki sprawiają, że biust pozostaje na swoim miejscu, a zwiększona ilość haftek przy zapięciu chroni przed rozciągnięciem lub wpijaniem biustonosza w ciało. Ponadto, Atlantic Plus to kobiecy, seksowny design, modne kolory i wybór krojów. W tej linii znajdziemy zabudowane biustonosze typu full-cup, kobiecą balkonetkę czy biustonosz z niewielkimi, wmeldowanymi na ciepło wkładkami push-up które unoszą duży biust jednocześnie go podkreślając. Ozdobne haftki, delikatne koronki i gorsetowe tasiemki stanowią piękną i stylową oprawę dla kobiecych piersi.

Ceny biustonoszy z linii Atlantic Plus: 149,99 - 169,99 złotych.

Komentarze

 • Eshi, 2013-09-10 17:20
  Eshi
  dziewczynko nie pień się tak! bo jeszcze może powinnam poruszyć temat rabatów!? ja mam 25 zł rabatu na każdy stanik, też mam o tym pisać? chyba każdy ćwierć inteligentny człowiek wie, że "po sezonie" jest taniej! co prawda możesz nie trafić na swój rozmiar, ale to inna para kaloszy:cool: Ja pisałam o sytuacji, w której to firmy uważające się za te uświadomione wypuszczają kolekcje za 100 zł po czym wszystko się rozciąga, sytuacja PROMOCJI to już jest inna BAJKA. o ile rozumiesz takową różnicę (drobną) :) Ohoho, bo Ci żyłka pęknie. Ale jak zdążyłaś zauważyć są też staniki po 150zł, słabej jakości. Więc po co wypisywać, że staniki poniżej 100zł są bee, skoro i staniki powyżej 100zł też mogą być bee. Więc nie lepiej będzie wypisać firmy warte uwagi, zamiast wypisywać głupoty o przedziałach cenowych?
  Zgłoś
 • AdHd1986, 2013-09-10 09:32
  AdHd1986
  Właśnie przeczytałam i sama sobie zaprzeczasz. Nie pisz w jednym poście, że można kupić staniki z wyprzedaży, dużo taniej, a w drugim, że staniki poniżej 100zł to zło, bo sieciówkowa jakość. Bo właśnie porządnie staniki na wyprzedaży często kosztują poniżej stówy. I niekiedy tego nie widać, nie zawsze masz przekreśloną cenę 159zł, a nową zieloną 99zł. Poza tym w internecie nie zawsze widać, że coś jest przecenione. W ten sposób mącisz tylko w głowach dziewczynom, które nie dotarły do etapu dobrze dobranego biustonosza, bo widząc stanik porządnej firmy, a okazyjnie za 79zł stwierdzą, że lipa, bo poniżej 100zł. No!:) A tak swoją drogą, można wiedzieć jakiej firmie jesteś wierna:)? dziewczynko nie pień się tak! bo jeszcze może powinnam poruszyć temat rabatów!? ja mam 25 zł rabatu na każdy stanik, też mam o tym pisać? chyba każdy ćwierć inteligentny człowiek wie, że "po sezonie" jest taniej! co prawda możesz nie trafić na swój rozmiar, ale to inna para kaloszy:cool: Ja pisałam o sytuacji, w której to firmy uważające się za te uświadomione wypuszczają kolekcje za 100 zł po czym wszystko się rozciąga, sytuacja PROMOCJI to już jest inna BAJKA. o ile rozumiesz takową różnicę (drobną) :)
  Zgłoś
 • Eshi, 2013-09-10 09:04
  Eshi
  przeczytałaś moją poprzednią wypowiedź? chyba nie :) Właśnie przeczytałam i sama sobie zaprzeczasz. Nie pisz w jednym poście, że można kupić staniki z wyprzedaży, dużo taniej, a w drugim, że staniki poniżej 100zł to zło, bo sieciówkowa jakość. Bo właśnie porządnie staniki na wyprzedaży często kosztują poniżej stówy. I niekiedy tego nie widać, nie zawsze masz przekreśloną cenę 159zł, a nową zieloną 99zł. Poza tym w internecie nie zawsze widać, że coś jest przecenione. W ten sposób mącisz tylko w głowach dziewczynom, które nie dotarły do etapu dobrze dobranego biustonosza, bo widząc stanik porządnej firmy, a okazyjnie za 79zł stwierdzą, że lipa, bo poniżej 100zł. No!:) A tak swoją drogą, można wiedzieć jakiej firmie jesteś wierna:)?
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij