Wróć do spisu Nowe kolekcje

Buty podwyższające Conhpol

Koniec z kompleksem niskiego wzrostu! Na polskim rynku pojawiły się buty podwyższające Cohnpol, które dodają mężczyźnie aż 7 cm wzrostu!

Proponowane przez Conhpol modele butów podwyższających zostały uszyte z wysokiej jakości, eleganckiej, licowanej skóry, na kauczukowej podeszwie, ze standardowym 3 centymetrowym obcasem. We wszystkich wzorach zastosowano innowacyjny system plus, który w sposób niezauważalny podwyższa mężczyznę aż o 7 centymetrów!

Jego idea tkwi w zastosowaniu specjalnej wkładki umieszczonej w tylnej części buta. Dzięki temu nie widać samego podwyższenia, jedynie zapiętek jest wyższy, co w rezultacie daje naturalny efekt. Wyściółka wewnątrz obuwia dopasowuje się do stopy, gwarantując tym samym doskonały komfort noszenia.

Conhpol-buty-podwyzszajace-1

Conhpol-buty-podwyzszajace-2

Conhpol-buty-podwyzszajace-3

W ofercie marki Conhpol znajdziemy 5 wzorów męskich butów podwyższających, w 3 wersjach kolorystycznych: czarnej, brązowej oraz popielatej. Wśród proponowanych butów znajdziemy klasyczne, sznurowane półbuty wizytowe i eleganckie, ze stylowymi przeszyciami. W ofercie z pewnością znajdą coś dla siebie panowie planujący ślub, czy wybierający się na uroczyste przyjęcie.

Wszystkie buty podwyższające Conhpol dostępne są w cenie 329 złotych.

Komentarze

  • redakcja, 2012-09-13 14:13
    redakcja
    Koniec z kompleksem niskiego wzrostu! Na polskim rynku pojawiły się buty podwyższające Cohnpol, które dodają mężczyźnie aż 7 cm wzrostu! czytaj więcej
    Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij