Poprzedni artykuł: Body chain - biżuteria na ciało. Inspiracje z Instagrama Następny artykuł: Trend: współczesna wygoda i funkcjonalność

Odważny krok na wybiegu w Mediolanie - modele z trądzikiem

Moda,
,
, tagi: pokaz mody, trądzik dorosłych, Moto Guo
Wielu osobom wydaje się, że aby chodzić po wybiegu trzeba mieć nie tylko idealną figurę, ale także nieskazitelną cerę. Czyżby jednak szykował się przełom?

Oglądając relacje z pokazów mody można zauważyć, że oprócz samych kreacji, liczy się również oprawa wizualna i zaskoczenie widza. Ostatnio dość duże zamieszanie w branży wywołał pokaz malezyjskiego projektanta Moto Guo w ramach Tygodnia Mody w Mediolanie. Zdecydował się on bowiem na to, aby jego projekty zaprezentowali modele z trądzikiem. Nie ma tutaj mowy o pojedynczych pryszczach, lecz o zmianach na całej twarzy. 

Skąd decyzja o tak odważnym kroku? Otóż marka pragnie przekazać, że nie powinniśmy się wstydzić swoich niedoskonałości.

Przebarwienia i wypryski to coś naturalnego, jednak zaprezentowanie ich na wybiegu to nowość, która wzbudziła spore zainteresowanie w branży. 

Pimples and rashes are in fashion Now!!! This is the make-up created by me @Motoguo ! #maccosmetics #macbackstage #mfw #motoguo #lovemyjob

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Roberta Betti (@roberta.betti)

Jeden z makijażystów zrobił zdjęcie modelom i podpisał je: "pryszcze i wypryski są teraz w modzie". Nie chodzi tutaj jednak o dosłowny przekaz. Moto Guo chciał po prostu pokazać, że jest wrażliwy na problemy ludzi, którzy borykają się z problemami skórnymi na co dzień.

Na Tygodniu Mody od dawna zwraca się uwagę na różnorodność urody, a wybór modeli z trądzikiem był po prostu kolejnym tego przykładem. 

Zobaczcie, jak się prezentowali modele. 

Pimples are stylish!!! Make up @roberta.betti @maccosmetics #macfamily #macbackstage #motoguo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alessia Pelistri (@alessiapelistri)

Backstage at @motoguo today with @fredrikstannow #backstage #motoguo #SS17 #mfw #modeling

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Martin Klok (@martinklok)

a c n e i s t h e n e w b l a c k M o t o G u o s p r i n g 2 0 1 7 #motoguo #ss17 #spring2017 #acne #badskin #crazyfashion #wtf

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika T e d d y C z o p p (@teddyczopp)

Zobaczcie także:  Życie bez trądziku- jak leczyć trądzik u dorosłych?

Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 października 2018, 14:53

Nasze propozycje