Poprzedni artykuł: Martyna Wojciechowska w najmodniejszej bluzce sezonu! My też taką chce... Następny artykuł: O TEJ sukience mówią dziś wszyscy! Dakota Johnson w... najgorszej krea...

Najpiękniejsze suknie z Oscarów 2017! Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Moda,
,
, tagi: Oscary
Nagość, prześwity i blask – tak w skrócie można opisać to, co mogliśmy obserwować podczas gali rozdania Oscarów 2017.

Oscary to nie tylko święto filmów, ale i mody! O tak, znów było na co popatrzeć ;) Zdecydowana większość aktorek połączyła w swoich kreacjach nutę subtelności w postaci stonowanych kolorów z odrobiną ekstrawagancji odkrywając odrobinę więcej ciała. Do tej pory nagość na wielkich galach wręczenia nagród może i nie była zakazana, ale na takie kreacje decydowały się naprawdę tylko odważne gwiazdy. W tym roku to się zmieniło. Na prześwitujące materiały lub te w kolorze skóry postawiło naprawdę wiele aktorek.

Rywalem na czerwonym dywanie dla trendu nude, było również złoto, które od dłuższego czasu spotykamy w wieczorowych kreacjach. Tym razem to Emma Stone i Jessica Biel, a także Charlize Theron zdecydowały się na tego typu sukienki. 

Jednym z zauważalnych trendów były również długie rękawy, które do tej pory pojawiały się raczej dość rzadko na czerwonym dywanie. 

Wszystkie mocno zdobione kreacje równoważyły sukienki w kolorze klasycznej, ponadczasowej czerni bez żadnych aplikacji. Na gładki, lekko połyskujący materiał postawiła między innymi Kristen Dunst. Jej blada skóra, blond włosy oraz czarna kreacja stworzyły grę kontrastów – tej gwiazdy po prostu nie dało się nie zauważyć!

A po wszystkie smakowite kreacje zapraszamy do naszej galerii!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:56

Nasze propozycje