Poprzedni artykuł: Co za nogi! Renata Kaczoruk przyłapana w... letniej sukience i z gołym... Następny artykuł: Koniec z shopperkami! Oto najmodniejsze torebki sezonu - już od 89 zł!

Chanel, Prada, Gucci - polskie gwiazdy noszą drogie torebki światowych projektantów. Która najładniejsza?

Moda,
,
, tagi: torebki
Są świetnej jakości, mają znane logo i kosztują majątek. Która z polskich gwiazd ma najładniejszą torebkę od światowego domu mody?

Marzą o nich tysiące kobiet. I są gotowe wydać na nie kilka tysięcy złotych! Która torebka światowego domu mody jest najbardziej pożądana przez kobiety? na pewno Birkin Bag od Hermesa, na którą trzeba się zapisywać! Ostatnią pochwaliła się taką Anna Lewandowska.

Najbardziej znany model to z kolei Chanel model 2.55 - nazwa pochodzi od miesiąca i roku, w którym torebka została zaprojektowana. Pikowana torebka na łańcuszku była w 1955 roku prawdziwą rewolucją. Gdy Gabrielle Chanel zaprojektowała ten dodatek, kobiety nosiły torebki na bardzo krótkiej rączce. Torebka na łańcuszku, którą można było zawiesić na ramieniu, dawała większą swobodę.

W Polsce od kilku lat najbardziej rozpoznawanym logo jest charakterystyczne LV na torebkach z domu mody Louis Vuitton. Niestety, również dlatego, że są najczęściej podrabiane...

Jakie torebki światowych domów mody pokochały polskie gwiazdy? Zobaczcie naszą galerię!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 02:27

Nasze propozycje