Poprzedni artykuł: Jak nie zaliczyć modowej wpadki na studniówce? Zobacz te sukienki Następny artykuł: Taka sama mini, ale... jeden szczegół zmienia wszystko! Która Małgorza...

25 sukienek na studniówkę, na widok których chętnie wróciłybyśmy do klasy maturalnej

Moda,
,
, tagi: studniówka sukienki, długa sukienka, studniówka 2017
"Już niedługo, coraz bliżej (...) Minęła studniówka z wielkim hukiem" - Stop! Jeszcze nie minęła! Matura coraz bliżej, ale studniówka dopiero przed nami. Dla wielu dziewczyn to pierwszy, poważny bal w życiu. Kreacja zatem nie może być przypadkowa.

Studniówki zbliżają się wielkimi krokami. W większości szkół, ich termin jest uzależniony od daty ferii zimowych, dlatego też dla niektórych ten wielki bal jest już naprawdę tuż tuż i coraz mniej czasu pozostaje na wybranie kreacji odpowiedniej na to wydarzenie, a nie może być ona zwyczajna.

Bal studniówkowy to dla wielu pierwsza w życiu okazja do założenia stroju wieczorowego. Niektórzy przykładają do tego większą, inni mniejszą wagę, ale jedno jest pewne - warto dobrze czuć się w swojej stylizacji.

Nic dziwnego, że poszukiwania tej jednej, jedynej sukienki często zaczynają się kilka tygodni wcześniej. Jeżeli jednak jeszcze nie macie kreacji, zobaczcie nasze propozycje, które czekają na Was w galerii. 

Choć bal studniówkowy już dawno za nami (redaktorkami), to jednak z rozmarzeniem patrzymy na te sukienki :). Sprawdźcie, czy wybierzecie coś dla siebie. 

Zobaczcie także: 5 rzeczy, których nie wolno kupować na wyprzedaż

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 października 2018, 09:24

Nasze propozycje