Poprzedni artykuł: Nie tylko księżna Kate! Królowa Hiszpanii także nosi ubrania z sieciów... Następny artykuł: Ula Radwańska na ślubie siostry - skradła show Agnieszce? Zobaczcie je...

Agnieszka Radwańska wyszła za mąż! Jak wyglądała suknia ślubna panny młodej?

Moda,
,
, tagi: ślub, suknia ślubna, Agnieszka radwańska
Stało się! Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są już małżeństwem - zobaczcie ślubną kreację tenisistki!

22 lipca 2017 roku Agnieszka Radwańska wzięła ślub ze swoim sparingpartnerem Dawidem Celtem. Uroczystość odbyła się w Krakowie, a na weselną zabawę młoda para wraz z gośćmi przenieśli się do Hotelu Dwór w Tomaszowicach. Świadkami zostali siostra Agnieszki, Urszula oraz brat Dawida, Błażej. Oblubieńcy prezentowali się przepięknie!

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej

Najlepsza polska tenisistka na swój wielki dzień wybrała zwiewną, tiulową suknię ślubną z rękawami wykończonymi misterną koronką. Twarz Agnieszki okrywał długi welon. Stylizację uzupełniły ozdobione kryształkami, delikatne szpilki. Zdjęcia kreacji możecie zobaczyć w naszej galerii.

Panna młoda po prostu promieniała - chyba nikt nie mógł mieć wątpliwości, że to jedne z najpiękniejszych chwil w jej życiu. Pan młody wystąpił w eleganckim garniturze i również nie krył swojej radości. A dzień się jeszcze nie skończył - przed nimi huczna zabawa na weselu, na którym przewidziano wiele atrakcji!

Na młodą parę i ich gości czeka m.in. występ popularnego kabaretu Koń Polski, czekoladowa fontanna i fotobudka. Nie ma wątpliwości - to będzie ich wieczór! Życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak prezentowali się szczęśliwi Agnieszka Radwańska i Dawid Celt!

Zobacz też: Nie tylko Ania zachwycała suknią na weselu przyjaciół. Zobaczcie kreację siostry Roberta Lewandowskiego!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 18:48

Nasze propozycje