Poprzedni artykuł: Muszą mieć kwiaty lub hafty - najmodniejsze kurtki z sieciówek (od 199... Następny artykuł: Koniec z nudnymi spodniami! Oszalałyśmy na punkcie tych kombinezonów

Nie uwierzysz, jak Dakota Johnson wyglądała kilka lat temu!

Moda,
,
, tagi: Dakota Johnson
Kiedyś była nastolatką - hipiską. Teraz zasiada w pierwszych rzędach najważniejszych pokazów mody. Jak się zmieniała Dakota Johnson?

Przez wiele lat eksperymentowała z wizerunkiem i bardzo szybko zmieniała nie tylko styl, ale również fryzurę. Raz była buntowniczą dziewczyną z bandamką we włosach, a innym razem zakładała elegancką kreację i pojawiała się na czerwonym dywanie. Przez jakiś czas nosiła ciemne blond włosy, a zaraz później ścinała je do ramion i farbowała na blond. Nic dziwnego, że teraz po wielkim sukcesie w „50 Twarzach Greya” jej metamorfozy są szeroko komentowane.

Jak zmieniała się Dakota Johnson?

Filmowa partnerka Jamiego Dornana chyba nigdy nie podążała za modą. Lubiła podkreślać własny styl. Zresztą robi to do tej pory. Wystarczy spojrzeć chociażby na jej kreację z rozdania Oscarów 2017. Jedni uważali, że złota satyna idealnie pasuje do urody aktorki. Inni natomiast sugerowali, że suknia z żabotem i marszczoną stójką niekoniecznie dodaje jej urody.

Jedno jest pewne – Dakota Johnson bardzo się zmieniła. Latami występowała u boku sławnych rodziców. Jej matka – Melani Grifith – często zabierała ją ze sobą na czerwony dywan i dzięki temu możemy teraz prześledzić metamorfozę stylu młodej aktorki. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

W której stylizacji Dakota Johnson podoba Ci się najbardziej?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:50

Nasze propozycje