Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Hollie – najbardziej pożądana suknia ślubna na świecie Następny artykuł: Do Rio jadą nie tylko sportowcy, ale też ich najwierniejsi kibice - ma...

Styl gwiazd: Małgorzata Rozenek zrobiła furorę napisem na koszulce

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, Małgorzata Rozenek, koszulki z nadrukami
Za nami konferencja prasowa programu "Azja Express". Największe zainteresowanie wzbudziła Małgorzata Rozenek. Dlaczego? Założyła koszulkę z wymownym napisem.

Kiedy spojrzymy na stylizację Małgorzaty Rozenek na konferencji programu, najbardziej rzuca się w oczy koszulka. Wydawać by się mogło, że nic w niej nadzwyczajnego, jednak należy zwrócić uwagę na napis, który na niej widnieje- Me is Rozenek Lady Victoria - Niepotrzebne skreślić [x].

Dlaczego akurat tak on brzmi? W trakcie prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN emitowano fragment programu "Azja Express", w którym brała udział m.in. Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan. Jednym z wyzwań, jakie na nich czekało, było zebranie pieniędzy w autokarze. Jak to zrobili? Postanowili, że będą udawać Beckhamów!
He is David Beckham. Me is Victoria Beckham - tak brzmiała wypowiedź, która wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Małgorzata Rozenek później tłumaczyła swoje zachowanie, ale kropkę nad "i" postawiła właśnie koszulką z wymownym napise: Me is Rozenek Lady Victoria - Niepotrzebne skreślić [x]. Wiele osób doceniło jej poczucie humoru i dystans do siebie. Jak Wam się podoba ten pomysł? 

Zobaczcie, jak wyglądała ta słynna koszulka. 

Zobaczcie także:  Fani twierdzą, że Natalia Siwiec pokazała za dużo

Foto:  Instagram

zdjęcia: ONS

Zobacz także

Polecany film

Majdan, Rozenek i Szulim o samochodach

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 października 2016, 07:23