Poprzedni artykuł: To dopiero stylowa rodzinka! Małgorzata Rozenek-Majdan nosi takie same... Następny artykuł: Gwiazdy już je uwielbiają! Tej jesieni nosimy... kolorowe płaszcze!

Ta sukienka zmienia kolor w zależności od okazji. Chcemy ją mieć!

Moda, , tagi: sukienki
Z kremowego w różowy, później w niebieski i jeszcze w fioletowy. Możesz wybrać dowolny kolor, który aktualnie pasuje do Twojego nastroju i to bez przebierania się! Jak to możliwe?

Jeśli każdego dnia stajesz przed szafą i zastanawiasz się, co dzisiaj na siebie założysz, ta sukienka jest lekarstwem na poranne dylematy.

Shawpo, to australijska marka, która prowadzi butik online. Na swoim kanale YouTube opublikowali niedawno wideo, w którym pokazują najnowszy wynalazek. To niezwykła sukienka, która potrafi... zmieniać kolor w zależności od naszych potrzeb.

Sukienka zmieniająca kolor

Na wideo możemy zobaczyć, jak grupa ludzi zajmująca się projektami ubrań marki, po raz pierwszy testuje specjalny materiał. W tym celu używają jedynie iPada. Musimy przyznać, że efekt jest oszałamiający.

Pod filmem pojawiło się jednak mnóstwo negatywnych komentarzy, z których możemy wyczytać, że to tylko chwyt marketingowy i takiego efektu nie da się naprawdę osiągnąć. Sceptycznie nastawieni obserwatorzy zarzucają marce nawet kłamstwo.

Tymczasem okazuje się, że sukienka jest podobno wykonana ze specjalnej tkaniny, która jest bezprzewodowo podłączona do urządzenia sterującego. To ono kontroluje kolor, na jaki aktualnie świeci się materiał.

Nie jesteśmy jeszcze pewne czy wierzymy w takie wytłumaczenie, ale na pewno chciałybyśmy mieć taką sukienkę w swojej szafie :).

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 listopada 2018, 23:01

Nasze propozycje