Poprzedni artykuł: Kinga Duda w krwistej czerwieni na balu uniwersyteckim. Sukienka piękn... Następny artykuł: Ewa Chodakowska w dżinsach, które nosiłyśmy 10 lat temu. One naprawdę...

Pippa Middleton wyszła za mąż! Czy miała piękniejszą suknię ślubną od swojej siostry, księżnej Kate?

Moda,
,
, tagi: suknia slubna, kate middleton
Pippa Middleton to siostra księżnej Kate. Dzisiaj wyszła za mąż. To był ślub jak z bajki. Zobaczcie, jak wyglądała.

Pippa Middleton jest siostrą Kate, żony księcia Williama. Odkąd była druhną na książęcym ślubie, media bacznie przyglądają się jej życiu.
W trakcie ślubu Kate, wiele osób zastanawiało się, czy aby Pippa nie przyćmiła swoją kreacją sukni ślubnej siostry. Wszyscy zatem z niecierpliwością oczekiwali na jej własną ślubną stylizację. Doczekano się! To właśnie dzisiaj stanęła na ślubnym kobiercu. 

Polecamy:  Zobaczcie najtańszą suknię ślubną na świecie, którą każda z nas chciałaby założyć

Kto jest mężem Pippy Middleton?

Jej mężem został James Matthews, multimilioner. Ślub odbył się w XII- wiecznym kościele w Englefield. Nie bez przyczyny wybrano to miejsce. To właśnie tam pobierali się rodzince panny młodej. Na ceremonię było zaproszonych 100 gości. W trakcie ślubu ważną rolę miały odegrać dzieci książęcej pary. George miał podawać obrączki, a Charlotte sypać kwiaty. Na wesele, które odbywa się w rezydencji rodziców panny młodej zostało zaproszonych ok. 300 gości.

Polecamy:  10 najpiękniejszych sukien ślubnych na przestrzeni lat

Suknia ślubna Pippy Middleton

Panna młoda wybrała długą, białą suknię z wycięciem na plecach, którą w całości zdobiły koronki. Kreacja posiadała niewielki tren, a całość uzupełniał długi welon. Za stworzenie sukni odpowiadał Giles Deacon.

Czy w dniu ślubu Pippa wyglądała lepiej od swojej siostry Kate w ślubnej kreacji? W naszej galerii znajdziecie obydwie siostry w sukniach ślubnych. 

Która bardziej wam się podoba?

Foto: ONS, EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:35

Nasze propozycje