Poprzedni artykuł: Stroje kąpielowe marki Marysia Swim pokochały gwiazdy. Tworzy je Polka... Następny artykuł: Panna młoda w garniturze. Ten trend lansuja najwięksi projektanci

Ta Polka robi furorę w internecie. Za co pokochały ją tysiące nastolatków?

Moda,
,
, tagi: stylizacje na lato, blogerka modowa, czapka z daszkiem
Czapka z daszkiem – sprawdź stylizację polskiej blogerki i poznaj sekret jej popularności.

Ola Szepczyńska, znana w sieci jako Oleksandra, robi w polskim internecie prawdziwą furorę! Jej blog (www.oleksandra.pl) odwiedza codziennie tysiące użytkowników, a zdjęcia na Instagramie obserwuje ponad 60 tysięcy osób! Jej popularność na Facebooku, Ask.fm i Snapchacie wcale nie odstaje od reszty.

Zobacz także:  5 najmodniejszych kształtów okularów słonecznych

Ola mieszka i studiuje w Krakowie – jest normalną dziewczyną, która pewnego dnia postawiła założyć blog. Nie spodziewała się, że szybko zdobędzie tak ogromną liczbę fanów. Jej stylizacje pokochały nastolatki z całej Polski. Nie jest to jednak główny powód popularności blogerki.

W czym zatem tkwi jej sekret? W ogromnym zaangażowaniu w prowadzenie swojej internetowej działalności. Ola uwielbia swoich obserwatorów – dużo z nimi rozmawia, a nierzadko pomaga rozwiązywać ich problemy. Przekonuje, że warto być sobą. Bo wtedy w pełni będziemy cieszyć się życiem. Proste, prawda? Tak, ale mamy wrażenie, że czasem o tym zapominamy. Dlatego w pełni zgadzamy się z Olą.

Zobacz także:  Długie sukienki na wiosnę i lato- sprawdź, które warto mieć w swojej szafie

Sprawdźcie naszą galerię, a w niej stylizacje Oleksandry z czapkami z daszkiem w roli głównej. Jak się okazuje to nakrycie głowy może być bardzo kobiecie i dodawać całej stylizacji niezwykłego wyrazu. Kto wie, może to właśnie czapkę z daszkiem pokochacie tej wiosny? Gotowe? :)

Więcej zdjęć tej stylizacji na blogu Oli

Agata Olejniczak

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lipca 2018, 23:25

Nasze propozycje