Poprzedni artykuł: Suknie ślubne z... sieciówek! To możliwe :) Nie wydasz na nie więcej n... Następny artykuł: Jennifer Lopez nigdy dotąd nie wyglądała tak... szczupło! Wiemy, jak u...

Wcale nie liść sałaty i nasączone waciki... Modelka Victoria's Secret zdradziła, ile tak naprawdę je przed pokazem. Będziecie zaskoczone!

Moda,
,
, tagi: Victoria's Secret, modelki, Taylor Hill
Słynne Aniołki Victoria's Secret słyną z perfekcyjnego wyglądu podczas pokazów, które przyciągają uwagę mediów na całym świecie. Jedna z modelek postanowiła zdradzić, ile tak naprawdę je przed pokazem i nie jest to... mało.

Dopracowane, słynne na całym świecie show, jakim jest pokaz kolekcji Victoria's Secret to przede wszystkim przepiękne modelki o perfekcyjnych ciałach. Miliony kobiet zastanawiają się, na czym polega ich sekret - co jakiś czas media społecznościowe obiegają informacje dotyczące zabiegów kosmetycznych, diet i treningów, którym poddają się Aniołki.

Niedawno jedna z modelek, Taylor Hill, zdradziła w wywiadzie dla The Times, jak wygląda jej dieta dzień przed pokazem. Taylor deklaruje, że w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem show spożywa około 3 tysięcy kalorii (!). To o tyle zaskakująca informacja, że dzienne zapotrzebowanie dorosłej kobiety to nieco powyżej 2 tysięcy - patrząc na perfekcyjne ciało Hill, aż trudno uwierzyć, że modelka kiedykolwiek może jeść więcej niż potrzebuje. 

Jakby chcąc wzmocnić swoją wypowiedź, Taylor dodała też: "Modelki Victoria's Secretsą jak sportowcy, jak olimpijczycy - jesteśmy silne". Dodała też, że nie da się wyglądać podczas pokazu pięknie, nie jedząc. Zdecydowanie się zgadzamy, ale nie ukrywamy, że patrząc na zdjęcie poniżej trudno nam uwierzyć, że ta dziewczyna nie jest na żadnej diecie.

Wierzycie, że piękna Taylor Hill rzeczywiście je 3 tysiące kalorii przed pokazem? A może to kwestia genów? :)

Zobacz też: To najgorsza biżuteria, jaką w życiu widziałyśmy!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:07

Nasze propozycje