Poprzedni artykuł: 13 najlepszych oscarowych kreacji w historii! Przypominamy słynną sukn... Następny artykuł: Jako nastolatka głodziła się, by nosić rozmiar 0. Teraz nosi ubrania X...

8 kobiecych ubrań, dzięki którym zawrócisz w głowie facetom!

Moda, , tagi: stylizacja, sukienka letnia
Wiemy, że w domu najlepiej czujesz się w legginsach, wyciągniętej bluzie i ulubionych ciepłych skarpetkach, a na miasto najchętniej wychodziłabyś w mom jeans i bomberce. Niestety mężczyźni nie zawsze podzielają nasz gust. Niezależnie od trendów, wciąż najbardziej podobają im się obcisłe sukienki, rurki i mini. Sprawdź, co nosić, żeby zawrócić mu w głowie.

Ubierasz się dla siebie (i dla swoich koleżanek...), a nie dla faceta. Niby prawda, ale jednak chcesz, żeby wodził za tobą wzrokiem, komplementował zgrabną figurę i podziwiał za styl.

Dobra wiadomość jest taka, że mężczyznom rzadko zmienia się gust. Od lat niezmiennie podobają im się obcisłe sukienki, krótkie spódniczki i szpilki. Nawet jeśli masz do czynienia z wyrafinowanym osobnikiem, który twierdzi, że uwielbia hipsterskie bluzy, albo zadomowionym mężusiem, który mówi, że najchętniej ogląda cię w dresie, uwierz nam na słowo, że warto przynajmniej czasami spełnić najskrytsze męskie fantazje.

Na co dzień nie musisz pozwalać mu się ubierać, ale przed ważną randką zapytaj go, w czym chciałby cię zobaczyć. To, że pozwolisz mu decydować o sobie, zadziała jak gorąca gra wstępna.

W naszej galerii zobacz modowe pewniaki, które niezmiennie wzbudzają w nim emocje.

Zobacz także: 5 sygnałów po których poznasz, że naprawdę mu się podobasz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 23:15

Nasze propozycje