Poprzedni artykuł: George i Charlotte - świetnie wychowani i najlepiej... ubrani. I to ni... Następny artykuł: 10 ubrań z wyprzedaży, które będą modne w 2017 roku (rurki chowamy!)

12 trendów, o których powinnaś zapomnieć w 2017 r.

Moda,
,
, tagi: trendy
W ostatnich dniach mijającego roku robimy porządki – w głowie, w szafie i w życiu, wyrzucając wszystko, co niepotrzebne. Pozbywamy się też trendów, których nie chcemy już widzieć 1 stycznia. Sprawdź, czego nie będziesz już nosić, gdy w sylwestra zegar wybije północ.

Chociaż trendy żyją od sezonu do sezonu, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby część z nich pożegnać z końcem roku, a nie początkiem wiosny. Jednym z twoich postanowień noworocznych niech będzie pozbycie się z szafy, wszystkiego co niemodne, niepotrzebne i nietwarzowe. Ta radykalna rewolucja ma służyć temu, żebyś obudziła się 1 stycznia lżejsza o zbędny balast.

Czego radzimy się pozbyć? Supermodnych w tym roku ciężkich chokerów, bluzek odsłaniających ramiona i krótkich topów. Wieszczymy też koniec ery sneakersów na koturnie (nareszcie!), dżinsów z dziurami i infantylnych naszywek. 

Zobacz także, z jakimi urodowymi trendami pożegnamy się w 2017 roku.

Myślisz, że nasze przewidywania się spełnią? A może wcale nie chcesz rozstawać się z niektórymi z trendów, choćby nie były już na topie?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 00:17

Nasze propozycje