Wróć do spisu Trendy w modzie

Czerwone sukienki - na święta, sylwestra i karnawał

Czerwone sukienki to hit zimy 2012! Sprawdzą się idealnie w okresie świątecznym i sylwestrowo-karnawałowym. Oto 20 gorących czerwonych sukienek!

czerwone sukienki

Gorąca czerwień jest jednym z najmodniejszych kolorów sezonu jesień-zima 2012/13 i dotyczy to wielu jej odcieni. Hitem jest oczywiście czerwone wino, ale nie tylko. Ognista czerwień, wiśnia, czerwień z kropelką pomarańczu również są bardzo na czasie, dzięki czemu każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Czerwień sprawdza się przez cały rok, ale zimą nabiera zupełnie nowego wyrazu zwłaszcza, jeśli chodzi o czerwone sukienki. To idealny wybór na uroczystą wigilijną kolację i szaleństwo sylwestrowej i karnawałowych nocy! Oto przegląd 20 czerwonych sukienek z polskich sklepów. Są wśród nich zarówno proste, eleganckie, jak i bardziej seksowne, imprezowe. Wystarczy dobrać do nich, w zależności od okazji, skromną lub okazałą biżuterię, a fantastyczny look gwarantowany!

Zobacz także: świąteczne stylizacje z czerwienią w roli głównej oraz 18 sukienek na Wigilię i Święta, a także świąteczne inspiracje z wybiegów i 7 makijaży na Święta.

Autor: Kasia Tolak
Zdjecia: Imax Tree, materiały prasowe

Komentarze

  • redakcja, 2012-12-20 08:41
    redakcja
    Czerwone sukienki to hit zimy 2012! Sprawdzą się idealnie w okresie świątecznym i sylwestrowo-karnawałowym. Oto 20 gorących czerwonych sukienek! czytaj więcej
    Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij