Wróć do spisu Trendy w modzie

Sukienki na studniówkę – 15 propozycji

Studniówka to jeden z najważniejszych balów w życiu, warto więc zadbać o to, by czuć się na nim (i wyglądać) fantastycznie! Co zrobić, by po latach przeglądać studniówkowe zdjęcia z uśmiechem i sentymentem? Przede wszystkim należy zadbać o olśniewającą sukienkę!

Studniówka to nie impreza z przyjaciółmi w klubie, więc sukienka, w jakiej się na nią wybierzesz, powinna być dość stonowana, niewyzywająca. Nie chcesz chyba przed samą maturą podpaść nauczycielom? :) Rodzaj sukienki wybierz w zależności od miejsca zabawy.

sukienki na studniowke

  • Sukienka na studniówkę w sali balowej

Doskonały pretekst, by poczuć się jak księżniczka. Możesz założyć długą, powłóczystą suknię, a do niej np. złote pantofelki i diadem.

  • Sukienka na studniówkę w szkole

W skromnych murach szkoły najlepiej sprawdzą się proste, dziewczęce sukienki, na przykład małe czarne. Świetnie wyglądają z wyrazistymi dodatkami.

  • Sukienka na studniówkę w klubie

Tu możesz odrobinę zaszaleć z kolorem lub wybrać bardziej trendową kreację. Pamiętaj tylko, by nie przesadzić z długością i dekoltem.

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwań wymarzonej studniówkowej sukienki, koniecznie zajrzyj do galerii pod artykułem. Znajdziesz w niej 15 świetnych kreacji w różnych stylach, idealnych zarówno na klasyczną studniówkę w szkole, wystrzałową w klubie, jak i elegancką, na prawdziwej balowej sali. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Życzymy fantastycznej zabawy!

Autor: Kasia Tolak
Zdjecia: 123rf

Komentarze

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij