Poprzedni artykuł: Oto najmodniejsze bluzki z odkrytymi ramionami z sieciówek. Już od 40... Następny artykuł: Kendall Jenner w "niewidzialnych dżinsach". Supermodne czy po prostu.....

T-shirt Diora to najmodniejszy top sezonu! Znaleźliśmy podobne w polskich sieciówkach. Już za 20 zł!

Moda,
,
, tagi: t-shirt, Dior, trendy 2017
Czasy, kiedy na t-shirtach widniały puste hasła odchodzą w zapomnienie. W tym sezonie koszulki mają odzwierciedlać siłę kobiet. Królują feministyczne hasła jak na koszulce u Diora!

T-shirt Diora "We should all be feminists" to bez wątpienia jeden z największych hitów marki. Przesłanie koszulki odnosiło się zarówno do tego, że w ostatnich latach kobiety na świecie zaczęly walczyć o swoje prawa, jak i do faktu, że po kilkudziesięciu latach na czele domu mody Dior stanęła kobieta - Maria Grazia Chiuri.  T-shirt, który możemy już nazwać kultowym jest niezwykle popularny wśród największych blogerek oraz gwiazd. Noszą go m.in. Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Chiara Ferragni czy Rihanna. W swojej szafie mają go także polskie gwiazdy m.in. Doda. T-shirt niestety to duży wydatek - jego cena to około 2800 złotych. 

Trendy wiosna-lato 2017: koszulki z feministycznymi hasłami

Koszulki z feministycznym przesłaniem śladem topowych domów mody do swojej oferty wprowadziły właściwie wszystkie popularne sieciówki. W Bershce znajdziemy koszulkę z napisem "Girls can do anything", a w Reserved t-shirt z napisem "Thanks God I am a Woman". W tym sezonie koszulka ma mieć ważne przesłanie i dodawać nam, kobietom pewności siebie. Przegląd t-shirtów z inspirującymi do działania hasłami znajdziesz w naszej galerii - będziesz nosić wiosną któryś z nich? ;) 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 08:21

Nasze propozycje