Poprzedni artykuł: Sandały ze skarpetą hitem internetu! Gwarantujemy, że nigdy wcześniej... Następny artykuł: Karolina Szostak w najmodniejszej koszuli na wiosnę! Ale ta kurtka zep...

Ta kobieta o mały włos nie straciła nogi, a nawet życia przez... dżinsy!

Moda,
,
, tagi: spodnie damskie
Zdarza się wam kupić za ciasne dżinsy myśląc, że się rozciągną albo schudniecie? Zobaczcie, jak to się może skończyć.

Jane Rylance przygotowując stylizację na imprezę znajomego zdecydowała się na czarne, obcisłe spodnie z wysokim stanem. Jak można się domyślać, chodziło o to aby wyglądać szczupło i ten efekt udało jej się osiągnąć, jednak za jaką cenę...

Polecamy:  Marzysz o karierze modelki? Chcesz zrobić niespodziankę bliskim? Wygraj profesjonalną sesję do magazynu! 

Ponieważ niedawno przytyła, spodnie tak mocno ją obciskały, że aż wywoływały ból, jednak kiedy impreza się rozkręciła, przestała o nim myśleć. Mimo to szybko poczula się zmęczona i musiała wcześniej zakończyć zabawę. Kiedy tylko wróciła do domu, od razu poszła spać.

Rankiem okazało się, że jej nogi są bardzo opuchnięte. Natychmiast poszła do szpitala. Specjaliści zgodnie stwierdzili, że cierpi na zespół ciasnoty przedziałów powięziowych, w którym zaburzone zostaje krążenie krwi, unerwienie oraz czynności mięśni. Nieleczone prowadzi najpierw do niedokrwienia, potem martwicy, przykurczu mięśni, a nawet nieodwracalnego uszkodzenia kończyny (żródło: podyplomie.pl). Był to skutek zbyt dużego nacisku na nogę, który powodowały za ciasne spodnie. 

Polecamy:  Małgorzata Kożuchowska polubiła ten modny fason- z seksownym dekoltem! Wiemy, gdzie kupiła te sukienki! Która lepsza?

Dżinsy dosłownie wycisnęły życie z moich nóg. Lekarze powiedzieli, że tylko godzina dzieliła mnie od amputacji nogi. Mogłam nawet umrzeć - mówi Jane.

Kobieta odzyskała sprawność dopiero po 3 operacjach. Musiała przejść m.in. przeszczep skóry, a na jej ciele pozostały duże blizny.

Foto: Facebook

Polecamy:  Księżna Kate wybrała torebkę... polskiej marki! Cena? Każda z nas może mieć taką samą:)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 15:44

Nasze propozycje