Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Louis Vuitton wiosna-lato 2015 FILM Następny artykuł: Triumph Sculpting Sensation - najpiękniejsza bielizna modelująca

Zegarek Swatch na Rok Kozy

Moda,
,
, tagi: zegarek, Swatch, New Gent, Rok Kozy, złoty zegarek
19 lutego 2015 zaczyna się chiński Rok Kozy. Z tej okazji Swatch przygotował specjalną edycję zegarka New Gent - The Goat’s Keeper.

W całej historii Chin, od pradawnych czasów polowań po koczownictwo i rolnictwo, kozy były zawsze bliskimi towarzyszami codziennego życia ludzi. Nawet dzisiaj ludzie mile kojarzą oswojoną, siwowłosą kozę, która symbolizuje życie pełne pokoju i harmonii. Kozy są także symbolem bogactwa i dobrobytu, gdyż w starożytnych czasach znajdowały się w gospodarstwach osób bogatych i były znane jako „Ji Yang”, co oznacza “koza pełna szczęścia”. Z czasem „Yang” (koza) przekształciło się w „Xiang”, a to z kolei oznacza bezpieczeństwo i szczęście. Młode kozy okazują swoje uznanie dla miłości i opieki matki poprzez klęczenie u jej stóp, dlatego też uznaje się kozę za miłe, skromne i wdzięczne zwierzę, które symbolizuje szacunek wobec osób starszych.

zegarek Swatch na Rok Kozy

Zainspirowany tymi opowieściami Swatch stworzył na chiński Nowy Rok specjalny zegarek: „The Goat’s Keeper”. Tarczę i pasek kolorowego New Gent zdobi oczywiście postać kozy. Ten specjalny noworoczny zegarek jest dostępny w specjalnym opakowaniu. Na powierzchni owalnego kartonu znajduje się koza, którą można zobaczyć także na zegarku, natomiast boki pudełka są ozdobione zygzakowatym wzorem przypominającym trójkąty w kolorach różowym i zielonym. Nad głową kozy wirują lśniące złote kropki, co z pewnością wróży bogactwo, dobrobyt oraz pomyślność w nadchodzącym roku!

Cena zegarka Swatch The Goat’s Keeper: 255 złotych.


Zobacz także

Polecany film

Dsquared2 S15

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 06:52