Poprzedni artykuł: Parka na jesień? Tak, ale tylko w takiej wersji Następny artykuł: 10 hitów z jesiennej kolekcji Reserved

'Nowe oblicze Greya' - zobaczcie zwiastun, a w nim całą suknię ślubną Anastasii!

Moda,
,
, tagi: Nowe oblicze Greya, film
Na ten moment czekały wszystkie fanki historii związku Anastasii i Christiana. Już jest zwiastun "Nowego oblicza Greya".

Premiera "Nowego oblicza Greya", czyli ekranizacji kolejnej części historii opowiadającej o związku zamożnego Christiana Greya i skromnej Anastasii już 14 lutego. Producenci po raz kolejny zaczynają podgrzewać atmosferę na długo przed trafieniem filmu do kin.

Polecamy:  Lara Gessler wyszła za mąż! Jej romantyczna suknia ślubna zachwyca

Zwiastun filmu "Nowe oblicze Greya"

Obecnie oczekiwanie podsyca oficjalny trafiler, który właśnie trafił do sieci. Widzimy na nim m.in. długo oczekiwaną scenę... ślubu! Oprócz znamiennego zakładania obrączki widać suknię ślubną! Anastasia jest ubrana w piękną, koronkową, długą suknię z równie długim welonem, którą zaprezentowano również na plakacie zapowiadającym film. 

Nie zabrakło również mocno erotycznych scen, których oczekują fani. Jak się prezentuje Christian?
Tylko zobaczcie.

Polecamy:  W jakim wieku najlepiej wziąć ślub?

Filmowi zawsze towarzyszy soundtrack, który skutecznie podsyca atmosferę, a utwory, które w nim się znajdują, często stają się hitami, jak to było w przypadku piosenki np. Taylor Swift. Z niecierpliwością czekamy więc na informację, jaka ścieżka dźwiękowa będzie rozgrzewać do czerwoności widzów "Nowego oblicza Greya". 

Kto już się nie może doczekać tego filmu i właśnie na jego seansie zamierza spędzić walentynkowy wieczór?:)

Foto: screen z YouTube

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 10:04

Nasze propozycje