Poprzedni artykuł: Meghan Markle do ślubu pójdzie w sukni za... dwa miliony złotych? Następny artykuł: Julia Wieniawa w najmodniejszej bluzce sezonu. Niemal identyczną kupic...

To ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej. Kupicie ją w popularnej sieciówce!

Anna Lewandowska ostatnio nie rozstaje się z pewną czerwoną kurtka. Dobra wiadomość - kupicie ją w sieciówce!

Anna Lewandowska, mimo prawie nieograniczonego majątku, powoli wyrasta na jedną z największych miłośniczek sieciówek wśród polskich gwiazd. Co prawda trenerka bardzo często nosi ubrania i dodatki z najnowszych kolekcji ekskluzywnych domów mody, ale zawsze równoważy je zakupami z popularnych sklepów. Lewandowską często zobaczymy w rzeczach z Zary, H&M, a ostatnio - w czerwonej kurtce z Mango.

Anna Lewandowska w swoich lookach często stawia na dość eleganckie ubrania, ale wciąż nawiązujące do stylu sportowego. Taka też jest jej kurtka z Mango, w której trenerka regularnie pokazuje się na Instagramie.

Anna Lewandowska w kurtce z Mango

Pikowana bomberka Anny Lewandowskiej nie należy niestety do najtańszych modeli z kolekcji Mango. Na jej metce zobaczymy wysoką cenę - 699 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że cenę kurtki tłumaczy jej materiał - jest to skóra naturalna. Wydałybyście tyle na podobną kurtkę?

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Rozpoznalibyście tę uroczą dziewczynkę?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 09:35

Zobacz także

Nasze propozycje