Poprzedni artykuł: Plejada gwiazd na Balu TVN. Oto najlepsze stylizacje! Następny artykuł: 10 najlepszych kreacji na balu TVN-u: Kinga Rusin, Natasza Urbańska, A...

Ania Starmach wzięła ślub! Gwiazda wyglądała wprost przepięknie

Moda,
,
, tagi: Anna Starmach, ślubne inspiracje, suknia ślubna
Ania Starmach, gwiazda "Masterchefa" wzięła ślub! Panna młoda wyglądała zjawiskowo - tylko zobaczcie tę przepiękną suknię!

Anna Starmach wyszła za mąż! O ślubie gwiazdy TVN głośno było od dawna, ale informacje o weselu były trzymane w tajemnicy do samego końca. Ania ostatecznie podzieliła się zdjęciami ze ślubu ze swoim wieloletnim partnerem - Piotrem. Gwiazda na zdjęciach opublikowanych na Instagramie wyglądała wprost przepięknie!

Suknia ślubna Anny Starmach

Ania wybrała klasyczny fason sukni ślubnym - z gorsetem wykończonym dekoltem w kształcie serca oraz mocno rozszerzanym dołem. Stylizację ślubną uzupełniał długi welon z koronkowym wykończeniem oraz bukiet z czerwonych kwiatów. Było klasycznie, ale zarazem zjawiskowo!

W ostatnim czasie przed ślubnym kobiercem stanęło wiele polskich gwiazd - Agnieszka Radwańska, Ewa Minge czy Monika Jagaciak. Czy suknia Ani Starmach przebiła poprzednie kreacje ślubne? Naszym zdaniem Ania była jedną z najpiękniejszych panien młodych sezonu!

Zobacz także: Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd! Zobacz zdjęcia

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 09:49

Nasze propozycje