Poprzedni artykuł: Dlaczego Kate Middleton siedzi w płaszczu w pomieszczeniach? Bo musi..... Następny artykuł: Marcelina Zawadzka w ślicznych botkach z Zary. Też będziecie chciały j...

Magdalena Boczarska na czerwonym dywanie pierwszy raz po porodzie. Figura aktorki zachwyca!

Magdalena Boczarska w grudniu urodziła synka, teraz wraca na salony. Patrząc na zdjęcia z imprezy Empiku, trudno jej nie zazdrościć - zarówno skórzanych spodni, jak i... figury.

Błyskawiczne tempo, w jakim gwiazdy wracają do figury sprzed ciąży, nie przestaje nas zaskakiwać... Natalia Siwiec w kilka miesięcy po urodzeniu córeczki eksponowała na ściance idealnie płaski brzuch, nie inaczej było z wysportowaną Anną Lewandowską. Teraz do grona mam, które ekspresowo zrzucają pociążowe kilogramy dołączyła Magdalena Boczarska. Aktorka urodziła synka Henryka w połowie grudnia, a niespełna dwa miesiące później już zachwyca szczupłą figurą. Magdalena i jej partner Mateusz Banasiuk pojawili się we wtorek na gali Bestsellery Empiku 2017 - dla aktorki było to pierwsze wyjście "na salony" od porodu.

Magdalena Boczarska na gali Bestsellery Empiku

Magdalena Boczarska na gali Bestsellery Empiku 2017 zaprezentowała dość prostą, ale zarazem bardzo udaną stylizację. Jej podstawą były (fenomenalne!) czerwone spodnie ze skóry, czarne botki oraz luźna bluzka. Look nie był przekombinowany, a jednak robił wrażenie. Aktorka na imprezach branżowych najczęściej nosi projekty Gosi Baczyńskiej, ale nie stroni też od sieciówek. Jej wczorajszą stylizację bez większego problemu możemy odtworzyć z ubrań dostępnych w popularnych sklepach. My zrobimy to na pewno! Magdalena Boczarska do perfekcji opanowała naturalną elegancję, a ten look jest tego najlepszym przykładem. Było bez nadęcia, stylowo i... po prostu wzorowo!

Zobacz także: Magdalena Boczarska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Aktorka kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 07:26

Zobacz także

Nasze propozycje