Poprzedni artykuł: W takich spodniach nawet zgrabne nogi Ewy Chodakowskiej nie wyglądają... Następny artykuł: Michelle Obama w bluzce odkrywającej ramiona. Od czasów Białego Domu w...

Doda na czerwonym dywanie w Cannes. Ta suknia została zaprojektowana specjalnie dla niej

Moda,
,
, tagi: Doda, stylizacje gwiazd, Cannes 2017
Doda to kolejna polska gwiazda, która w tym roku gości na Festiwalu Filmowym w Cannes. Piosenkarka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w spektakularnej sukni Ralph&Russo. Czy zachwyciła?

Doda pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes 2017. Piosenkarka obecnie rozpoczyna karierę producentki filmowej i to właśnie w takiej roli gości na Festiwalu, który trwa już od 17 maja. Do tej pory obok Dody na Festiwalu pojawiło się liczne grono polskich gwiazd m.in. Anja Rubik, Dominika Kulczyk, Grażyna Torbicka, Krystyna Janda czy Julia Kuczyńska. Jak na ich tle wypadła Doda?

Stylizacja Dody na Festiwalu Filmowym w Cannes

Doda na Festiwalu Filmowym w Cannes zaprezentowała się w stylizacji, która zdecydowanie przyciągała spojrzenia. Piosenkarka na tę okazję założyła zaprojektowaną specjalnie dla niej suknię haute couture domu mody Ralph&Russo. Pełna przepychu biała suknia z przodu eksponowała nogi, a z tyłu rozciągał się długi tren obszyty piórami. Góra kreacji była równie imponująca - stójka, bufiaste rękawki i prześwity z kwiatowymi aplikacjami także przyciągały wzrok. Stylizację gwiazdy uzupełniała torebka Chanel oraz buty Ralph&Russo. Za makijaż odpowiadał team marki YSL.

Więcej zdjęć Dody z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii. Co myślicie o tej stylizacji? 

Zobacz także: Doda mocno zaszalała z fryzurą. Nowy kolor, grzywka...

zdjęcia: ONS

Te kosmetyki sprawdzą się w makijażu wieczorowym:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:46

Nasze propozycje