Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan nosi hit tej zimy z polskiej sieciówki. Na s... Następny artykuł: Jest szalenie modny, ale... trudno w nim wyglądać atrakcyjnie. Czy Mar...

Dominika Gwit w sukience z prześwitami. Dobry pomysł?

Moda,
,
, tagi: stylizacje gwiazd, dominika gwit
Dominika Gwit na 5. urodzinach Fundacji Wiewiórki Julli pojawiła się w czarnej sukience z haftem oraz z prześwitami. Jak wyglądała?

Dominika Gwit ostatnio dość rzadko pokazywała się publicznie. Aktorka znowu dość mocno przybrała na wadze i trudno jest jej to ukryć pod ubraniami. Na 5. urodzinach Fundacji Wiewiórki Julii Dominika pojawiła się w małej czarnej, która na pozór wydawała się dla niej idealna, ale posiadała pewien szczegół, który nie prezentował się do końca korzystnie. Sukienka miała dobrą długość oraz krój, ale... rękawy wykonane z prześwitującego materiału niestety przyciągały uwagę do dość masywnych ramion Dominiki. Gdyby rękawy były wykonane z tej samej tkaniny, co reszta sukienki, całość z pewnością prezentowałaby się dużo lepiej. 

Dominika Gwit w małej czarnej

Oprócz małej wady w postaci prześwitujących rękawów stylizacja Dominiki Gwit na ogół zasługuje na plus. Sukienka posiadała modne kolorowe hafty, które przyciągały uwagę do góry sylwetki. Do sukienki Dominika dobrała czarną torebkę w kształcie retro kuferka oraz szpilki z ostrym czubkiem, które wysmuklają nogi. Co myślicie o stylizacji Dominiki?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan nosi hit zimy z polskiej sieciówki! Na stronie marki już się wyprzedał...

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2018, 19:54

Nasze propozycje