Poprzedni artykuł: Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w Cannes. Zapragniecie mieć jej... Następny artykuł: Kolejna stylizacja Dody w Cannes, ale tym razem... wpadka. Piosenkarka...

Dominika Kulczyk w Cannes pozowała z bajecznie drogą torebką. Pochodzi z kolekcji...

Moda,
,
, tagi: Chanel, Cannes 2017, dominika kulczyk
Torebka Chanel Pearl Shaped Plexiglass Minaudiere, z którą w Cannes zaprezentowała się Dominika Kulczyk to prawdopodobnie jeden z najdroższych dodatków na całym Festiwalu. Myślicie, że jest warta tej absurdalnie wysokiej kwoty?

Dominika Kulczyk na Festiwalu Filmowym w Cannes 2017 pojawiła się z niezwykle oryginalną (i zarazem niezwykle drogą) torebką Chanel. Sama suknia z fantazyjnym piórem milionerki od Tomasza Ossolińskiego była niezwykle intrygująca i ciekawa, ale to torebka w największym stopniu przyciągała spojrzenia. Torebka przypominająca perłę pochodzi z kolekcji Chanel Cruise 2015, a jej nazwa to Pearl Shaped Plexiglass Minaudiere. 

Torebka Chanel Dominiki Kulczyk

Miniaturowe puzderko Chanel, które w dłoni trzymała Dominika Kulczyk to jedna z najdroższych torebek wypuszczonych przez markę - jej cena wynosi około 13 tysięcy dolarów (czyli mniej więcej 55 tysięcy złotych). Perłowa torebka Chanel to spory wydatek, ale Dominika Kulczyk zapewne doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że taka torebka to inwestycja. Pearl Shaped Plexiglass Minaudiere to z jednej strony torebka, ale w stylizacji Dominiki z powodzeniem pełniła rolę biżuterii. Milionerka bez wątpienia ma oko do wyławiania nietuzinkowych i wyjątkowych dodatków, które w stylizacji grają pierwsze skrzypce. 

Jak podoba wam się torebka Chanel przypominająca perłę? Jest warta tak absurdalnie wysokiej kwoty? 

Zobacz także: Wpadka na Festiwalu w Cannes - ta sukienka całkowicie wymknęła się spod kontroli

Najlepsze kremy do rąk z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:49

Nasze propozycje