Poprzedni artykuł: Doda nosi najmodniejsze okulary tego sezonu. Nie są tanie, ale podobne... Następny artykuł: Nietypowa stylizacja Siwiec: jest Zara, jest Mango, ale fani i tak dys...

Księżna Kate ubiera dzieci w używane ubrania! Wiemy dlaczego

Moda,
,
, tagi: księżna Kate, brytyjska rodzina królewska
Księżna Kate lubi często pokazywać się w ubraniach, które nosiła już wcześniej i... to samo dotyczy jej dzieci. Dlaczego żona księcia Williama ma taką słabość do starych ubrań?

Księżna Kate zdążyła już niejednokrotnie udowodnić, że nie lubi marnotrawienia ubrań. Przykładowo Kate kilkakrotnie zakłada na ważne eventy te same kreacje i nie przejmuje się, że już wcześniej pokazywała się w nich publicznie. Okazuje się, że księżna lubi wykorzystywać także stare ubrania swoich dzieci.

Doskonałym przykładem jest urocza księżniczka Charlotte, która nosiła buty po wujku Harrym z 1986 roku. Co ciekawe Kate Middleton w ubrania po starszych dzieciach ubiera także nawo narodzonego synka Luisa. Na ostatnim zdjęciu opublikowanym przez Kensington Palace ma on na sobie sweterek po starszej siostrze, a ta zaś - granatowy kardigan księcia George'a.

Zobacz także: Dlaczego Kate Middleton siedzi w płaszczu w pomieszczeniach?

Księżna Kate ubiera dzieci w używane ubrania

Odpowiedź na pytanie, dlaczego księżna Kate często ubiera dzieci w stare ubrania wcale nie jest zaskakująca. W ten sposób rodzina królewska pokazuje, że żyje niczym normalni ludzie. W wielu domach standardem jest przecież noszenie ubrań po starszym rodzeństwie. Dodatkowo księżna Kate kreuje swój wizerunek idealnej matki i pokazuje innym młodym mamom, że nie muszą czuć na sobie presji kupowania dzieciom drogich ubrań, a mogą wykorzystać te stare. Podobno zachowanie księżnej Kate budzi bardzo pozytywne odczucia  w brytyjskim społeczeństwie - ludzie chwalą ją za promowanie ubrań vintage oraz z second handów.

Oby tak dalej Kate!

Zobacz także: Wiemy, dzięki czemu księżna Kate tak dobrze wyglądała już 7 godzin po porodzie

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 23:44

Nasze propozycje