Poprzedni artykuł: W Rossmannie pojawi się kolekcja zaprojektowana przez... Łukasza Jemio... Następny artykuł: Plecaki to hit sezonu, ale teraz nosimy je tylko w wersji... mini!

Ewa Farna wyszła za mąż! Piosenkarka poinformowała o tym w bardzo poruszający sposób

Moda,
,
, tagi: suknia slubna, ślubne inspiracje, Ewa Farna
Tego chyba nikt się nie spodziewał! Ewa Farna kilka dni temu wzięła ślub. Jak wyglądała piosenkarka?

Ewa Farna jest już po ślubie! Piosenkarka zaskoczyła wszystkich i całą ceremonię zaślubin udało jej się utrzymać w tajemnicy. Ewa Farna dopiero dziś poinformowała, że kilka dni temu wyszła za swojego wieloletniego partnera - muzyka Martina Chobota. Ewa podzieliła się na ten moment tylko jednym zdjęciem ze ślubu, na którym widzimy ją z dużym bukietem kwiatów. Piosenkarka na dzień zaślubin zdecydowała się na klasyczną fryzurę, subtelny makijaż oraz długi welon. Na zdjęcia sukni ślubnej prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze poczekać. ;)

Ewa Frana wzięła ślub!

O swoim ślubie Ewa poinformowała na Instagramie. Pod zdjęciem Ewa opisała, jak ważny był to dla niej dzień.

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, ze mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się!  - napisała Ewa pod zdjęciem.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Ewa Farna ostro o swojej wadze. "To chora presja"

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2018, 01:45

Nasze propozycje