Poprzedni artykuł: Małgorzata Foremniak w spodniach w panterkę. Dobry wybór? Następny artykuł: 10 hitów z jesiennej kolekcji H&M. Idealne buty, perfekcyjna marynarka...

Chcesz optycznie wydłużyć sylwetkę? Z pewnością pokochasz ten gorący trend

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, ubrania w paski
To nie bez powodu ulubiony trend gwiazd - w tym wzorze trudno nie wyglądać korzystnie!

Paski to jeden z tych wzorów, który właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Czasami trend się nasila, czasami jest mniej zauważalny, ale ubrania w pasy naprawdę warto mieć w szafie. Ostatnio miejsce pasków poziomych zajęły te pionowe, które są o wiele bardzie łaskawe dla sylwetki. Optycznie wydłużają i wysmuklają sylwetkę i optycznie odejmują kilka kilogramów. Jak tu nie pokochać tego trendu? ;)

Polecamy:  To najbardziej popularna sukienka z Zary. O jakiej mowa?

Pionowe pasy - trend, który kochają gwiazdy

Pionowe pasy to trend, który w tym sezonie bardzo często wybierają gwiazdy. Wcale nas to nie dziwi - pionowe pasy to wręcz idealny wzór do fotografowania, bo sylwetka w nich właściwie zawsze wygląda korzystnie. Największą popularnością obecnie cieszą się pasy biało-czarne. Nosi je wiele zagranicznych gwiazd m.in. Khloe Kardashian, Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence oraz Polek - Marina Łuczenko-Szczęsna, Marcelina Zawadzka czy Natalia Kukulska.

Jak w tym sezonie nosimy pionowe pasy? Od stóp do głów! Świetnym wyborem będzie garnitur w pionowe pasy, sukienka maxi pokryta tym wzorem lub kombinezon także pokryty pionowymi paskami.

Polecany film

Kreacje gwiazd podczas GRAMMY 2017


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 września 2017, 08:35

Nasze propozycje