Poprzedni artykuł: Małgorzata Foremniak w spodniach w panterkę. Dobry wybór? Następny artykuł: 10 hitów z jesiennej kolekcji H&M. Idealne buty, perfekcyjna marynarka...

Chcesz optycznie wydłużyć sylwetkę? Z pewnością pokochasz ten gorący trend

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, ubrania w paski
To nie bez powodu ulubiony trend gwiazd - w tym wzorze trudno nie wyglądać korzystnie!

Paski to jeden z tych wzorów, który właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Czasami trend się nasila, czasami jest mniej zauważalny, ale ubrania w pasy naprawdę warto mieć w szafie. Ostatnio miejsce pasków poziomych zajęły te pionowe, które są o wiele bardzie łaskawe dla sylwetki. Optycznie wydłużają i wysmuklają sylwetkę i optycznie odejmują kilka kilogramów. Jak tu nie pokochać tego trendu? ;)

Polecamy:  To najbardziej popularna sukienka z Zary. O jakiej mowa?

Pionowe pasy - trend, który kochają gwiazdy

Pionowe pasy to trend, który w tym sezonie bardzo często wybierają gwiazdy. Wcale nas to nie dziwi - pionowe pasy to wręcz idealny wzór do fotografowania, bo sylwetka w nich właściwie zawsze wygląda korzystnie. Największą popularnością obecnie cieszą się pasy biało-czarne. Nosi je wiele zagranicznych gwiazd m.in. Khloe Kardashian, Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence oraz Polek - Marina Łuczenko-Szczęsna, Marcelina Zawadzka czy Natalia Kukulska.

Jak w tym sezonie nosimy pionowe pasy? Od stóp do głów! Świetnym wyborem będzie garnitur w pionowe pasy, sukienka maxi pokryta tym wzorem lub kombinezon także pokryty pionowymi paskami.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2018, 16:16

Nasze propozycje