Poprzedni artykuł: Tego się naprawdę nie spodziewaliśmy! Reserved reklamuje 52-letnia leg... Następny artykuł: Meghan Markle do ślubu pójdzie w sukni za... dwa miliony złotych?

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła. Musicie zobaczyć buty Natalii Siwiec i Małgosi Kożuchowskiej!

Świetne stylizacje Kożuchowskiej i Sochy oraz zaskakująca Natalia Siwiec. Zobaczcie, kto pojawił się na pokazie Łukasza Jemioła!

Pokaz wiosenno-letniej kolekcji Jemioła jak zawsze przyciągnął szerokie grono polskich gwiazd. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Natasza Urbańska, Marieta Żukowska, Agnieszka Szulim czy LittleMooonster96. Nie mogło zabraknąć muz projektanta - Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Małgorzaty Sochy. Obie wyglądały fenomenalnie i obie miały na sobie marynarki z nowej kolekcji projektanta. Najbardziej zaskakującą stylizację wybrała Natalia Siwiec - gwiazda zrezygnowała z eksponowania ciała i zdecydowała się na casualowy look. Modelka pojawiła się w dżinsach i w bardzo modnych w tym sezonie plastikowych butach.

Stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. 

Łukasz Jemioł - kolekcja na wiosnę i lato 2018

Łukasz Jemioł wiosnę i lato 2018 widzi w chłodnych barwach (szarości, beże), które przełamuje dodatek neonów oraz cytryny. Projektant inspiracji szukał w świecie zwierząt, a marynarki i płaszcze ozdobił wężowym printem. Na wybiegu nie mogło poza tym zabraknąć charakterystycznych dla projektanta zwiewnych sukienek maxi. Wielką ozdobą pokazu była Lidia Popiel, fotografka i żona Bogusława Lindy. 58-letnia gwiazda już po raz kolejny przyjęła zaproszenie Łukasza Jemioła i przyćmiła młodsze modelki.

Zobacz także: Julia Wieniawa na premierze filmu "Kobiety sukcesu". Jej sukienka jest naprawdę odważna

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 04:15

Zobacz także

Nasze propozycje