Poprzedni artykuł: Najmodniejsze sneakersy wiosny muszą być... brzydkie. Pokochała je Ann... Następny artykuł: Tego się naprawdę nie spodziewaliśmy! Reserved reklamuje 52-letnia leg...

Kolejny hit z kolekcji Zary. Ta sukienka już się wyprzedała online, w sklepach ostatnie sztuki

Moda, , tagi: Zara, modne sukienki, trendy 2018
Do prawdziwej wiosny jeszcze daleko, ale wiosenne ubrania już znikają ze strony internetowej Zary. Tak było z sukienką, która ze strony sieciówki zniknęła błyskawicznie...

Co jakiś czas w kolekcji Zary pojawiają się rzeczy, które lepiej kupić natychmiast, bo nawet minimalna zwłoka wiąże się z dużym ryzykiem zobaczenia przerażającego napisu "sold out". Tak było z czółenkami z kokardką, które w Stanach Zjednoczonych wyprzedały się w miesiąc. Obecnie wszyscy zachwycają się romantyczną sukienką w kwiaty i żurawie, którą znajdziemy w nowościach sieciówki. A właściwie... mogłyśmy znaleźć, bo sukienka ekstremalnie szybko zniknęła ze strony internetowej sieciówki.

Hitowa sukienka z wiosenno-letniej kolekcji Zary

Sukienka ma wzór nawiązujący do Dalekiego Wchodu, jest wykonana z powracającej do trendów satyny, a do tego - ma więc wszystko, co pożądane w sezonie wiosna-lato. Zwiewna mini jest dodatkowo naprawdę niedroga - zapłacić musimy za nią jedyne 139 złotych. Warto zaznaczyć, że jest to zakup na lata - romantyczne sukienki w kwiatowy wzór powracają w każdym wiosenno-letnim sezonie.

Choć sukienka na stronie internetowej Zary jest na ten moment niedostępna, nadal możecie na nią natrafić w sklepach stacjonarnych marki. Wybierzecie się na poszukiwania? ;)

Zobacz także: Zara na wiosna i lato 2018. Wybieramy 10 największych hitów z kolekcji

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 grudnia 2018, 02:05

Zobacz także

Nasze propozycje