Poprzedni artykuł: Seksowna sukienka Anny Lewandowskiej przeceniona prawie o połowę! To p... Następny artykuł: Żona Kamila Stocha na Gali Mistrzów Sportu - wybrała zaskakującą kreac...

Polska gwiazda założyła na ślub przyjaciółki białą sukienkę i wywołała... aferę!

Moda,
,
, tagi: Izabela Janachowska, stylizacje gwiazd, sukienka na wesele
Biały kolor powszechnie uznawany jest za zakazany dla gości weselnych. Izabela Janachowska, prowadząca program "I że cię nie opuszczę aż do ślubu" postanowiła złamać tę zasadę i spotkała się z falą krytyki. Słusznie?

Izabela Janachowska na ślubie pary przyjaciół pojawiła się w bardzo jasnej sukience i wywołała swoją kreacją mnóstwo komentarzy. Jak twierdzi sama gwiazda sukienka nie była idealnie biała, ale mimo tego jednoznacznie kojarzyła się z suknią ślubną. Suknia Izabeli Janachowskiej miała nie tylko jasny kolor, ale także długość maksi i wycięcie na plecach przez co gwiazda wyglądała niczym panna młoda. Wpadka? Niestety biała suknia maksi w stylizacji gościa weselnego zazwyczaj uznawana jest za nietakt.

Izabela Janachowska w białej sukni na ślubie przyjaciół

Ślub, na którym gościła Izabela Janachowska, odbywał się na Malediwach, dlatego też stylizacje gości były mniej formalne w porównaniu do tradycyjnego wesela. Mimo tego stylizacja Izabeli Janachowskiej (przypomnijmy - ekspertki od ślubów) spotkała się z falą negatywnych komentarzy na Instagramie. Większość fanów wybór białej sukni na ślub przyjaciół uznała za wpadkę.

Biała suknia na wesele - wpadka czy nie?

Biel i czerń powszechnie uważane są za kolory zakazane dla gości weselnych. Kobieta ubrana w biel kojarzy się z panną młoda, czerń z kolei ma być zarezerwowana dla osób w żałobie. Ta niepisana zasada dość często jest łamana i na ślubach zobaczymy wiele dziewczyn w białych lub czarnych sukienkach. Choć czerń nie rzuca się tak bardzo w oczy, to kobiety w bieli zazwyczaj wyglądają jak kopie panny młodej.

Waszych opinii na temat odpowiednich kolorów sukienek na ślub poszukałyśmy na naszym forum. Jak się okazuje - większość z was jest zdecydowanie przeciwna noszeniu sukienek w jasnych kolorach.

To okropne faux-pas zakładać białą sukienkę na czyjś ślub. Byłam dwa lata temu na przyjęciu weselnym, gdzie dziewczyna piękna, opalona założyła białą sukienkę i jeszcze wsunęła we włosy kremowy duży kwiat. Ludzie byli zdezorientowani, a dziewczyna w najlepsze brylowała miedzy stolikami zaglądając z ukosa, czy wszyscy na nią patrzą - pisała Natuś-77.

Biorąc pod uwagę, ilość barw i mnogość sukien w sklepach, biała sukienka na czyjś ślub kojarzy mi się z bardzo ograniczoną wyobraźnią - podsumowała lotta_983.

Obok zdecydowanych głosów krytyki pojawiają się także zupełnie odmienne opinie.

Dziwi mnie te wielkie halo i święte oburzenie na temat białej sukienki na wesele. Sama nigdy nie założyłam i nie wiem czy założę, ale też nie widzę w tym nic złego. Znaczy, oczywiście, można uznać to za jakiś tam nietakt (wedle uznania), ale takie bulwersowanie się i oskarżanie innych o brak wyobraźni jest śmieszne - skomentowała MoniaS93.

Okazuje się więc, że ile ludzi, tyle opinii. Mimo wszystko zakładanie białej sukni na wesele jest mocno kontrowersyjne, więc warto traktować wybór białej sukni jako ostateczność. A co wy sądzicie na ten temat?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 00:36

Nasze propozycje