Poprzedni artykuł: Bal Dziennikarzy 2018: Zjawiskowe Rusin i Woźniak-Starak, fatalna Jast... Następny artykuł: Zamiast szpilek... ślubne trampki. Odważyłybyście się na takie rozwiąz...

Jessica Mercedes szuka asystentki. Wymagana dyspozycyjność? 24/7

Moda,
,
, tagi: blogerki modowe, jessica mercedes
Praca u Jessiki Mercedes? Brzmi zachęcająco, ale biorąc pod uwagę listę wymagań - nie jest to stanowisko dla leniwych. Blogerka wymaga m.in. pełnej dyspozycyjności oraz gotowości na ciężką pracę.

Jeśli nadal wydaje wam się, że blog to jednoosobowa firma, musimy was rozczarować... Większość topowych blogerek zatrudnia dziś redaktorów, fotografów oraz całą rzeszę asystentów. Jak wyglądają obowiązki na takim stanowisku? Rąbek tajemnicy uchyliła Jessica Mercedes, która na swoim Instastory zapowiedziała rekrutację na swoją asystentkę i brand managera swojej marki kostiumów kąpielowych.

Praca u Jessiki Mercedes

Praca u Jessiki Mercedes może z jednej strony wydawać się bajką (szczególnie dla jej fanów), ale już po ogłoszeniu możemy wnioskować, że łatwo nie jest. Wymagania blogerki są dość wyśrubowane - kandydatka oczywiście musi interesować się modą, sprawnie poruszać się po najbardziej popularnych mediach społecznościowych, organizować sesje zdjęciowe i utrzymywać kontakty z klientami biznesowymi. Na liście znalazły się także bardziej niepokojące pozycje: dyspozycyjność 24/7 oraz gotowość na ciężką i satysfakcjonującą pracę. Asystentka będzie musiała być prawą ręką blogerki, ale ma to wiele plusów m.in. wyjazdy służbowe oraz obecność na pokazach mody. Jak ma wyglądać wynagrodzenie? Jessica określa je słowem "atrakcyjne".

Oprócz nowej asystentki, blogerka planuje także zatrudnić nowe osoby do marki Moiess Swim. Tu lista wymagań jest jeszcze dłuższa, a są one mocno związane z rozwojem brandu oraz sprzedażą. 

Będziecie aplikować? Biorąc pod uwagę liczbę followersów Jessiki, konkurencja może być spora;)

Zobacz także: Jessica Mercedes pokazała, jak wygląda po operacji szczęki. Widać różnicę?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 listopada 2018, 01:35

Nasze propozycje