Poprzedni artykuł: Julka Wróblewska w najmodniejszej bluzce na lato! Tylko czemu włożyła... Następny artykuł: Z czym nosić białą sukienkę latem? Ewa Chodakowska robi to bezbłędnie!

Zapomnij o zwyczajnych kolczykach. Nausznice w stylu Julii Wieniawy zdobywają coraz większą popularność

Nausznice od kilku lat pozostają w trendach, ale to właśnie teraz osiągnęły szczyt popularności. Jak noszą je polskie gwiazdy?

Julia Wieniawa nosi najmodniejszą biżuterię tego sezonu, a dokładnie minimalistyczną nausznicę. Młoda piosenkarka i aktorka w swoich stylizacjach często przemyca najnowsze trendy, a ostatnio postawiła na najgorętszy biżuteryjny dodatek - nausznicę marki moie jewelry. Julia wybrała srebrną nausznicę z geometrycznym wykończeniem, którą połączyła z dużym kolczykiem w kształcie koła.

Trendy w biżuterii 2017

W sezonie wiosna-lato 2017 jednym z najgorętszych trendów w biżuterii jest asymetria. Kolczyki nosimy tylko na jednym uchu lub decydujemy się na naucznicę. Bardzo modne jest także łączenie kilku typów kolczyków - przykładowo na jednym uchu nosimy wkręty, a na drugim duży kolczyk w wersji maxi. Pożądane jest także miksownie różnych kolczyków na jednym uchu - im więcej się na nim dzieje, tym lepiej! W kwestii naszyjników nadal dominują subtelne biżuteryjne chokery, a w przypadku bransoletek i pierścionków warto stawiać na minimalistyczne wzornictwo. 

Zobacz także: Julia Wieniawa w spodniach, które uwielbiają mężczyźni. Jak wypadła?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:15

Nasze propozycje