Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa w najmodniejszej bluzce sezonu. Niemal identyczną kupic... Następny artykuł: Kożuchowska i Steczkowska w takich samych kozakach! To nie luksusowa m...

Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub! Suknia aktorki była... czarna

Katarzyna Bujakiewicz zaskoczyła wszystkich publikując zdjęcia z wesela, ale jeszcze bardziej dziwił wybór sukni ślubnej. Nie każda panna młoda ma taką odwagę!

Latem 2017 roku właściwie co weekend media rozpisywały się o ślubie kolejnej polskiej gwiazdy. Wesel w show-biznesie były rzeczywiście dużo - stan cywilny zmieniły m.in. Ewa Farna, Dominika Gawęda, Marysia Sadowska, Ewa Minge, Agnieszka Radwańska czy Ania Starmach. W 2018 sezon ślubny otwiera Katarzyna Bujakiewicz, która na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z nowym małżonkiem. 45-letnia aktorka w sobotę 10 marca poślubiła swojego wieloletniego partnera, trenera Piotra Maruszewskiego.

Suknia ślubna Katarzyny Bujakiewicz

Wybór sukni Katarzyny Bujakiewicz był bardzo zaskakujący, oczywiście ze względu na kolor. Aktorka zrezygnowała z tradycyjnej bieli, a jej suknia ślubna była... czarna. Białym akcentem w ślubnej stylizacji Katarzyny Bujakiewicz był jedynie bukiet kwiatów.

Czarne suknie ślubne nadal wydają się bardzo odważnym posunięciem wśród panien młodych, chociaż grono gwiazd, które zdecydowały się na ciemne suknie ślubne jest zaskakująco liczne. Wszyscy pamiętamy czarne kreacje ślubne m.in. Avril Lavigne, Marilyn Monroe, Sary Jessiki Parker, a w Polsce - Ewy Minge.

Miałybyście odwagę na taki strój? A może jednak wolicie tradycyjną biel?

Zobacz także: Panna młoda w garniturze. Ten trend lansują najwięksi projektanci

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2018, 07:27

Zobacz także

Nasze propozycje