Poprzedni artykuł: Zachwyca czy rozczarowuje? Stylizacja księżnej Kate na ślubie siostry... Następny artykuł: Córka Kasi Kowalskiej wystąpiła w kampanii polskiej marki. Wygląda nic...

Kendall Jenner na czerwonym dywanie pojawiła się w... szortach. Przesada?

Moda,
,
, tagi: Kendall Jenner, stylizacje gwiazd, Cannes 2017
Denim na czerwonym dywanie? Na taki pomysł wpadła Kendall Jenner, a jej stylizacja nie mogła pozostać niezauważona.

Kendall Jenner na festiwalu w Cannes pojawiła się w... dżinsowych szortach. Modelka często lubi szokować na czerwonym dywanie, a jej ostatnia stylizacja z pewnością może być zaliczona do najbardziej oryginalnych kreacji zaprezentowanych w Cannes. Kendall zdecydowała się na miks stylu wieczorowego oraz codziennego i połączyła czarny top z trenem ze szpilkami oraz właśnie z dżinsowymi szortami. Efekt? Z pewnością jest oryginalnie, ale czy to odpowiednia stylizacja na czerwony dywan? 

Kendall Jenner w szortach na festiwalu w Cannes 2017 

Kendall oryginalny zestaw z czarnym topem z trenem oraz dżinsowymi szortami zaprezentowała na imprezie Fashion for Relief, która organizowana jest w czasie trwania Festiwalu w Cannes. Modelka mocno wyróżniała się na tle innych gwiazd, które pozowały na ściance w spektakularnych, eleganckich kreacjach. Więcej zdjęć stylizacji Kendall Jenner znajdziecie w naszej galerii - myślicie, że to odpowiednia stylizacja na czerwony dywan? 

Zobacz także: Kendall Jenner w niewidzialnych dżinsach. Supermodne czy po prostu brzydkie?

  

Planujesz odsłonić nogi? Wypróbuj najlepsze balsamy brązujące:

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje