Poprzedni artykuł: Nie tylko Salma Hayek! Wpadek na Oscarach było dużo więcej Następny artykuł: Julia Wieniawa na premierze filmu 'Kobiety Sukcesu'. Jej sukienka jest...

Kinga Rusin zachwyciła na Oscarach, mimo że... zrezygnowała z wieczorowej sukni

Nie tylko wielkie gwiazdy Hollywood zachwycały na Oscarach. Na czerwonym dywanie świetnie prezentowała się także... Kinga Rusin!

Po 90. ceremonii wręczenia Oscarów wszyscy skupiają się na stylizacjach zagranicznych gwiazd, a okazuje się, że na uwagę zasługuje także stylizacja... Polki. Mowa rzecz jasna o Kindze Rusin. Dziennikarka relacjonowała wydarzenie dla telewizji TVN, a jej look z czerwonego dywanu w niczym nie ustępował stylizacjom zagranicznych gwiazd. Co ciekawe Kinga wcale nie zdecydowała się na wieczorową suknię, a na garnitur. Miał on jednak bardzo elegancki charakter dzięki biżuteryjnym aplikacjom na rękawach, szyku dodawał także tiulowy tren.

Kinga Rusin wyglądała bardzo stylowo, a przede wszystkim niebanalnie.

Zobacz także: Festiwal modowych wpadek na Oscarach. Trudno zdecydować, kto wyglądał najgorzej!

Oscary 2018 - stylizacja Kingi Rusin

Czarny garnitur, który na 90. ceremonię wręczenia Nagród Akademii Filmowej wybrała Kinga Rusin, to projekt duetu Paprocki & Brzozowski. Dziennikarka od lat jest wielką fanką projektantów i współpracuje z nimi przy okazji najważniejszych imprez. To oni wymyślają dla niej spektakularne suknie na Bal Fundacji TVN, stworzyli też studniówkową kreację dla jej córki Igi, a teraz świetny look na 90. ceremonię wręczenia Oscarów.

Co myślicie o stylizacji Kingi?

Zobacz także: Oscary 2018: najlepsze stylizacje gwiazd na czerwonym dywanie

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 grudnia 2018, 14:49

Zobacz także

Nasze propozycje