Poprzedni artykuł: Intymne peruki sensacją nowojorskiego Tygodnia Mody! Tego nie da się o... Następny artykuł: Sensacja na londyńskim Tygodniu Mody! Obok Anny Wintour zasiadła... kr...

Gwiazdy na premierze filmu "Kobiety mafii". Przebrały się za swoje bohaterki?

Moda,
,
, tagi: julia wieniawa, Katarzyna Warnke
Nowy film Patryka Vegi na pewno podzieli publiczność, podobnie jak stylizacje gwiazd z jego premiery...

Premiera kolejnego filmu Patryka Vegi za nami. Reżyser po raz kolejny zaprosił do współpracy m.in. Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant oraz Olgę Bołądź. W "Kobietach mafii" debiutują jednak także nowe twarze, na czele z Julią Wieniawą znaną do tej pory głównie z seriali, teledysków i... ścianek.

W swoim najnowszym filmie Vega chciał zaprezentować bardziej kobiecą perspektywę, oddając głos przestępczyniom i kochankom mafiosów. Nic dziwnego, że na premierze to właśnie w stronę aktorek zwrócone były oczy wszystkich. Gwiazdy które w filmie wcieliły się w tytułowe "Kobiety mafii", w pewnym sensie przebrały się za swoje bohaterki. JuliaWieniawa  zaprezentowała się jak nastolatka rozkochana w błysku i luksusie, a  Aleksandra Popławska wybrała wyzywającą sukienkę zeskóry, godną prawdziwej kobiety mafii.

Do ekranowej bohaterki blisko też skromnie, ale seksownie ubranej Bołądź. Za to Katarzyna Warnkeodcięła się od wulgarnej Anki z filmu, wybierając subtelną suknię i nową, odrobinę zadziorną fryzurę. To właśnie krótkie cięcie żony Piotra Stramowskiego wzbudziło największą sensację na wczorajszej premierze.

"Kobiety mafii" - premiera filmu

Większość gwiazd, która pojawiła się na premierze wybrała czerń. Na ich tle wyróżniała się Julia Wieniawa, która pozowała w metalicznej sukni MMC oraz torebce z logo Baleneciaga. Spośród wszystkich looków najbardziej trafione wydają się dwie stylizacje. Pierwsza to Olga Bołądź, która zdecydowała się na klasyczną małą czarną oraz Agnieszka Dygant, która z kolei wyglądała bardzo elegancko w dość skromnej, ale zarazem efektownej sukni projektu Macieja Zienia. Wszystkie stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

Która podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: Julia Wieniawa w płaszczu z sieciówki. Teraz kupicie go na promocji!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 sierpnia 2018, 09:23

Nasze propozycje