Poprzedni artykuł: Nowa rewolucja! Czy Zippini wprowadzi specjalne zniżki z okazji Twoich... Następny artykuł: Szukasz białych dżinsów na lato? Niedrogie i modne znajdziesz w Lidlu

Wieniawa i Rozenek w identycznym kostiumie kąpielowym. Która lepiej?

Moda,
,
, tagi: kostium kąpielowy, Małgorzata Rozenek-Majdan, julia wieniawa
W ubiegłym roku celebrytki ukochały sobie luksusowe kostiumy kąpielowe marki KIINI. W tym roku miejsce kolorowego bikini w etnicznym stylu zastąpiły jednoczęściowe kostiumy kąpielowe z kwiatami. I znów gwiazdy wyglądają tak samo...

O kostiumach kąpielowych marki La Reveche w tym sezonie jest naprawdę głośno. Noszą je popularne blogerki podróżnicze i modowe, noszą je gwiazdy, a sieciówki wypuszczają kostiumy inspirowane popularnym modelem włoskiej marki. W Polsce kostiumy La Reveche dostępne są na Moliera 2, a polskie gwiazdy chętnie pokazują się w nich na Instagramie. Ich fankami są m.in. Natalia Siwiec, a także Julia Wieniawa oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Dwie ostatnie zdecydowały się na seksowny model w czerwonym kolorze z wyciętymi plecami. Kostium jest przepiękny, ale... to wydatek rzędu 955 złotych.

Zobacz także: Ta kobieta została wyrzucona z basenu. Jej kostium naprawdę był nieodpowiedni?

Kostium kąpielowy La Reveche - hit wśród gwiazd

Julia nie oszczędza na modnych kostiumach La Reveche. W swojej szafie ma już strój w kolorze białym, a teraz zdecydowała się na czerwony. Julia Wieniawa długi weekend majowy spędzała ze znajomymi w Hiszpanii i to z tych wakacji pochodzą jej piękne zdjęcia w mocno wyciętym kostiumie.

Na czerwony kostium kąpielowy włoskiej marki zdecydowała się także Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN-u majówkę spędzała w Dubaju, skąd wstawiała wiele zdjęć.

Co myślicie o ulubionym kostiumie kąpielowym gwiazd w tym sezonie? Rzeczywiście jest wart prawie 1000 złotych?

Zobacz także: Jaki strój kąpielowy najbardziej zachwyca mężczyzn? Nie bikini a...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 września 2018, 04:53

Nasze propozycje