Poprzedni artykuł: Jennifer Lopez zaliczyła modową wpadkę w telewizji. Jej reakcja? Bezbł... Następny artykuł: Rihanna chce konkurować z Victoria's Secret? Stworzyła własną linię se...

Wygląda jak worek na śmieci, a kosztuje 2 tysiące zł. Ta koszula to hit internetu

Moda,
,
, tagi: Balenciaga
Balenciaga jest niezawodna w tworzeniu ubrań, które szybko stają się hitami internetu. Tym razem internauci śmieją się z koszuli, która wygląda jak worek na śmieci.

Balenciaga z pewnością wiedzie prym w tworzeniu modowych absurdów, czyli ubrań tanich w produkcji, a sprzedawanych w absurdalnie wysokich cenach. Dom mody zasłynął nieprawdopodobnie drogą torebką wzorowanej na tej dostępnej w Ikei, a ostatnim hitem Balenciagi była gumka do włosów typu scrunchie, którą sprzedawano za 800 złotych. Co prawda była wykonana ze skóry naturalnej, ale jej wysoką cenę tłumaczył raczej wielki napis "Balenciaga".

Tym razem dom mody jest na ustach wszystkich za sprawą koszuli, która wygląda jak... wykonana z worka na śmieci. Dosłownie.

Koszula Balenciaga wykonana z worka na śmieci?

Koszula kultowej marki prowadzonej przez słynnego Demnę Gvasalię, od worka na śmieci różni się wielkim napisem "Balenciaga" z przodu i na plecach, a także ceną - za plastikową koszulę musimy zapłacić bowiem ok. 2 tysiące złotych. Choć jest brzydka i pewnie także wyjątkowo niekomfortowa, możemy się spodziewać, że znajdzie się cała rzesza chętnych - Balenciaga to obecnie jedna z najmodniejszych marek, a do trendów powróciła moda na logomanię.

Kupiłybyście taką koszulę, nawet jakby kosztowała grosze?

Zobacz także: Z działki na... wybiegi - czy te buty staną się modowym hitem?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 13:21

Nasze propozycje