Poprzedni artykuł: To najgorętszy dodatek jesieni. Zgadniecie o czym mowa? Następny artykuł: To najbardziej popularna sukienka z Zary. O jakiej mowa?

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w białej sukience, ale to buty robią największe wrażenie

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, modne buty, długie kozaki, małgorzata kożuchowska
Zachwycająca sukienka, ale to buty Małgorzaty Kożuchowskiej były najbardziej zaskakującym elementem jej stylizacji. Dobry wybór?

Małgorzata Kożuchowska na wczorajszej prezentacji TVP była jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Aktorka na tę okazję wybrała elegancką sukienkę w białym kolorze z seksownym wycięciem na nogę. Do sukienki o długości 7/8 Małgorzata dobrała do długie kozaki, które były widoczne tylko dzięki wycięciu na nogę.

Małgorzata Kożuchowska w długich kozakach

Jednym z najbardziej zaskakujących elementów w stylizacji Małgosi Kożuchowskiej były długie kozaki na cienkiej szpilce. Gdyby aktorka do sukienki dobrała klasyczne szpilki całość byłaby odrobinę nudna, ale ciężkie buty dodały stylizacji charakteru.

Warto zaznaczyć, że elastyczne kozaki za kolano będą jednym z najmodniejszych butów sezonu jesień-zima 2017/2018. Buty za kolano idealnie opinające nogi pojawiły się m.in. na pokazach Dior, Belenciaga czy Fendi, a trend szybko podchwyciły sieciówki.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 13:31

Nasze propozycje