Poprzedni artykuł: Kreacja Agaty Dudy na spotkaniu z Kate i Williamem. Zachwyca czy rozcz... Następny artykuł: Agata Duda na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała czerwień. Jak...

Księżna Kate na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę Gosi Baczyńskiej!

Moda,
,
, tagi: kate middleton, Gosia Baczyńska, księżna Kate
Pierwszy dzień wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce ma zakończyć przyjęcie w Łazienkach Królewskich. Kate wybrała na tę okazję wyjątkowo przepiękną kreację od Gosi Baczyńskiej!

Kate Middleton podczas przyjęcia w Łazienkach Królewskich jak zawsze oczarowała wyborem kreacji. W ciągu dnia księżna Kate wyglądała przepięknie w taliowanym płaszczu jej ulubionego domu mody - Alexander McQueen, a wieczorem ponownie wybrała biel. Na przyjęciu w Łazienkach Królewskich pojawiła się w sukni na ramiączkach ze zdobieniem w okolicach talii, do której dobrała klasyczne perły i jak zawsze wyglądała przepięknie. Sukienka to projekt polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej!

Księżna Kate i książę William w Łazienkach Królewskich

Na koniec pierwszego dnia wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce zaplanowano przyjęcie w Łazienkach Królewskich. Wyprawił je ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce z okazji urodzin królowej Elżbiety II. W przyjęciu w Starej Oranżerii wzięło udział około 600 osób, a wśród oczywiście byli William i Kate. Zdjęcia stylizacji księżnej znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak księżna Kate wyglądała zaledwie 10 lat temu

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 maja 2018, 14:39

Nasze propozycje