Poprzedni artykuł: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego... Następny artykuł: Księżna Kate w najpiękniejszej sukience z odkrytymi ramionami, jaką mo...

Para książęca jest już w Berlinie. Czy księżna Kate wygląda lepiej niż w Polsce?

Moda,
,
, tagi: kate middleton, księżna Kate
Głośna wizyta rodziny książęcej w Polsce dobiegła końca i obecnie Kate i William kontynuują wizytę dyplomatyczną w Niemczech. Czy nowa stylizacja księżnej Kate jest lepsza od tych zaprezentowanych w Polsce?

Dwudniowa wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce dobiegła końca. Dziś w godzinach porannych para książęca wraz z dziećmi - księżniczką Charlotte i księciem Jerzym udała się do Berlina. Pobyt pary książęcej w Polsce wzbudzał wiele emocji, przede wszystkim pod względem stylizacji Kate Middleton. Księżna na początku zachwyciła w białym płaszczu Alexander McQueen, a na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej. Z kolei drugiego dnia wizyty, tym razem w Gdańsku oczarowała w zestawie od Erdem i kopertówce poznańskiej marki - Etui Bags!

Rodzina książęca wylatuje z Polski

Na lotnisku w Okęciu księżna Kate była widziana w niebieskim zestawie, na który składały się idealnie dobrana sukienka oraz taliowany płaszcz. Podczas wizyty w Polsce para książęca odwiedziła m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, obóz koncentracyjny Stutthof oraz stocznię w Gdańsku. Obecnie kontynuują swoją podróż dyplomatyczną w Niemczech.

Zobacz także: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty księcia Harry'ego z 1986 roku!

Źródło zdjęć: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:34

Nasze propozycje