Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa w identycznej sukience. Jej cena poz... Następny artykuł: Czy to najlepsza stylizacja Mariny? Genialny garnitur, ale tylko spójr...

Księżna Kate ponownie z polską torebką za mniej niż 200 zł! Jaka to marka?

Moda,
,
, tagi: kopertówki, kate middleton, torebka damska, etui bags
Dobra passa polskiej marki Etui Bags trwa w najlepsze - księżna Kate po raz kolejny wybrała kopertówkę brandu, a o jej stylizacji mówi cały świat.

Księżna Kate ponownie wybrała torebkę poznańskiej marki Etui Bags! Pod koniec marca Kate Middleton po raz pierwszy pojawiła się w skórzanej kopertówce z polską metką. O marce natychmiast zrobiło się bardzo głośno, a niemal wszystkie torebki ze sklepu internetowego zostały wyprzedane. Po niespełna miesiącu księżna Kate ponownie wybrała torebki brandu, tym razem w jasnym kolorze, a jej stylizacje znowu rozpętały szum wokół polskiej marki. 

Księżna Kate z torebką polskiej marki Etui Bags

Drugi raz z torebką Etui Bags księżna pojawiła się podczas Świąt Wielkanocnych. Księżna jasną kopertówkę zestawiła z białym płaszczem w kolorze kości słoniowej z kolekcji Catherine Walker, cielistymi szpilkami oraz z eleganckim toczkiem. Kilka dni później, podczas otwarcia Global Academy w Hayes, Kate Middleton ponownie wybrała jasną kopertówkę polskiej marki. Tym razem zestawiła ją z dwuczęściowym kostiumem Armani.

Ceny kopertówek, które wybrała księżna wahają się od 175 do 200 złotych w zależności od skór z jakich są wykonane. Co ciekawe marka wcale nie wysłała torebek do księżnej, a to, że Kate po raz kolejny wybiera projekty Etui jest dużym zaskoczeniem również dla samych przedstawicieli marki. 

- Nie mamy kontaktu z Kate Middleton, ale cieszy nas, że księżna wybiera nasze projekty. Torebki Etui dostępne są także w Londynie na Oxford Street i prawdopodobnie to tam zostały dostrzeżone przez kogoś ze stylizacyjnej ekipy Kate - mówiła w rozmowie z Wizaz.pl asystentka projektantki Etui, Sonia Firlej. 

"Efekt Kate Middleton"

Od momentu kiedy to Kate Middleton wybrała kopertówkę Etui Bags  zainteresowanie marką znacznie wzrosło, a cała kolekcja się wyprzedała. Obecnie na stronie marki nie zakupimy żadnych torebek, nowości mają pojawić się dopiero na początku nowego tygodnia. 

"Od zawsze działamy jako manufaktura, a wszystkie torebki wykonywane są ręcznie. Po tym, jak księżna Kate pierwszy raz wybrała torebkę naszej marki wiele z modeli zostało wyprzedanych, bo klientki pragną mieć podobny dodatek do Kate Middleton. Torebki powstają jednak w limitowanych seriach, każdy egzemplarz jest unikatowy - tłumaczy Sonia Firlej. 

Szum wokół marki wcale nie powinien nas dziwić. Księżna Kate to jedna z największych współczesnych ikon stylu, a wiele kobiet wzoruje się na jej stylu, lub kopiuje stylizacje księżnej 1:1. Marce Etui Bags pozostaje jedynie pogratulować, bo wydaje nam się, że księżna jeszcze nie raz wybierze projekt poznańskiej manufaktury. ;)

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęcia: East News, ONS

Piękna torebka w... zadbanej dłoni! Wypróbuj nawilżające kremy do rąk:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 16:05

Nasze propozycje