Poprzedni artykuł: Popularny sklep internetowy wprowadza funkcję, dzięki której przestani... Następny artykuł: Suknia ślubna z sieciówki? W tych z H&M zapragniesz iść do ołtarza

Marcelina Zawadzka zachwyca na Gali KWC! Suknia piękna, ale tylko spójrzcie na buty!

Moda,
,
, tagi: Marcelina Zawadzka, Gala KWC, kosmetyk wszech czasów 2018, muses
Gala KWC już za nami, pora na małe podsumowanie. Pod lupę bierzemy stylizację prowadzącej wydarzenie - Marceliny Zawadzkiej. Czyż nie wyglądała zjawiskowo?

Tegoroczna Gala Kosmetyku Wszech Czasów już za nami! 28 marca rozdaliśmy nagrody w 23 kategoriach w przepięknej przestrzeni The Tides z malowniczym widokiem na Wisłę. Naszą galę prowadził wyjątkowy duet - Marcelina Zawadzka oraz Tomasz Kammel. Jak możecie się spodziewać, Marcelina na scenie wyglądała zjawiskowo!

Marcelina Zawadzka na Gali KWC

Marcelina na Gali KWC pojawiła się w sukni z kolekcji marki Muses. Miała ona dość prosty krój, ale robiła duże wrażenie ze względu na metaliczne wykończenie. Całość uzupełniały sandały na obcasie z biżuteryjnym zdobieniem od Giuseppe Zanotti. W przypadku Marceliny nie sposób nie wspomnieć o makijażu i fryzurze, które jak zawsze były perfekcyjne. Delikatny make up z akcentem na oko (mocny trend na 2018 rok!) wykonała wizażystka Małgorzata Smelcerz, a o fryzurę zadbał Damien Koba.

Marcelina Zawadzka oraz redaktor naczelna Wizaz.pl - Aneta Wikariak

Wczorajszą Galę uświetnił ponadto występ Natalii Nykiel, która wybrała welurowy garnitur w oryginalnym kolorze młodej projektantki Kas Kryst. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem - zarówno stylizacji, jak i potężnego głosu Natalii.

Zobacz także: Poznaj 7 kluczowych trendów beauty na 2018 rok - pobierz Trendbook Wizaz.pl!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 00:52

Nasze propozycje