Poprzedni artykuł: Nie panama i nie z dużym rondem... Boater to najmodniejszy kapelusz te... Następny artykuł: Jej skóra jest tak czarna, że nazywają ją Królową Ciemności - świat mo...

Melania Trump i Agata Duda kochają różowy! Zobaczcie, jak wyglądały na spotkaniu w Belwederze

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, Agata duda, Melania Trump
Podczas wizyty Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce odbyło się spotkanie Pierwszych Dam - Agaty Dudy oraz Melanii Trump. Jakie stylizacje przygotowały z tej okazji?

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce od kilku dni budzi wiele emocji. Prezydent Stanów Zjednoczonych do Warszawy przyleciał w środę około godziny 22:30 wieczorem wraz ze swoją małżonką, Melanią oraz córką - Ivanką Trump. Trumpowie zatrzymali się w luksusowym apartamencie w hotelu Marriott.

Wizyta Donalda i Melanii Trump w Polsce

W czwartek około godziny 9:30 Donald Trump przyjechał na Zamek Królewski na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. W tym czasie odbyło się spotkanie Pierwszy Dam - Melanii Trump oraz Agaty Dudy, które wypiły razem kawę, a następnie miały udać się do Centrum Nauki Kopernik. Melania Trump na tę okazję wybrała granatową sukienkę z geometrycznymi wzorami na dole, a Agata Duda postawiła na sprawdzony typ stylizacji - ołówkową sukienkę oraz marynarkę w tym samym kolorze.

Więcej zdjęć stylizacji Pierwszych Dam znajdziecie w naszej galerii. Która podoba wam się bardziej?

Zobacz także: O Melanii Trump znów mówią wszyscy! Dlaczego? Zobaczcie, jak zachowała się, gdy... dotknął ją mąż

Źródło zdjęć: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 20:47

Nasze propozycje